Poloha a dosažitelnost

Penzion POHLEDNIČKA se pyšní nádherným výhledem na Krkonoše, Jizerské hory a Český ráj. Nalézá se v krásné krkonošské přírodě, asi 1km od obce Benecko ve výšce 750m n.m. v Horních Štěpanicích. Vzhledem k poloze a vybavení je vhodný jak pro letní, tak i zimní rekreaci a to nejen pro rodiny s dětmi, ale i různé sportovní týmy či školní lyžařské výcviky a školy v přírodě.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje s celkovou kapacitou 48 (51) lůžek. Část pokojů je vybavena sociálním zařízením. Zbylé využívají sociální zařízení na patrech. Stravování nabízíme (je možné) formou plné penze nebo polopenze. Samozřejmostí je i dobře vybavený bar. Pro skupiny, firmy, školy a sportovní oddíly připravíme stravování i program na míru. Pečení kýty či selátka, bohatý raut či exotickou kuchyni a mnoho dalšího. Dle ročního období můžete využít i: společenská místnost, herna, sauna, stolní tenis, kulečník, šipky, venkovní trampolína, fotbalové hřiště, malý krytý venkovní bazén, kurty na tenis či nohejbal, vlastní vlek 250m dlouhá POMA a upravená sjezdovka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Náročnější lyžaři mohou využít nedalekých sjezdovek v Herlíkovicích a Medvědíně. V létě můžete parkovat přímo u penzionu, v zimně na parkovišti 100m nad penzionem. Doprava zavazadel do penzionu pro lyžařské výcviky po dohodě zajišťujeme z centrálního parkoviště na Benecku. Vzhledem k poloze penzionu se nabízí široká škála výletů do Špindlerova Mlýna, Vrchlabí, Jilemnice, Horní Mísečky, Zlaté návrší. Milovníci koní uvítají možnost návštěvy nedaleké chovné stanice huculských koní. Nedaleko od penzionu je nákupní středisko, diskotéka a koupaliště.

Zpět


TOPlist
  Horská chata - Penzion Pohlednička
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata - Penzion Pohlednička
Ceník ubytování a stravování