PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Nové Město u Jáchymova » Horská Chata NATURA Nové Město

Horská Chata NATURA Nové Město

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jáchymov, Nové Město
Adresa: 
Nové Město 43, Jáchymov Nové Město
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-natura
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar

počasí Jáchymov

Po domluvě

Nově rekonstruovaná horská chata na Novém Městě u Jáchymova nabízí ideální ubytování pro skupiny až 10ti lidí. Soukromí a pohodlí vlastních pokojů, společenská místnost, moderní kuchyně, spousta místa, venkovní sezení. 10 minut od Božího Daru a Klínovce. Ideální místo pro oslavu či dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata NATURA se nachází na Novém Městě u Jáchymova, 10 minut od Božího Daru a Klínovce. Parkování před chatou.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově rekonstruovaná turistická chata, ideální pro skupiny přátel, či několik rodin, pro oslavu nebo dovolenou. K dispozici je 6 nově rekonstruovaných originálně dekorovaných ložnic s pohodlnými postelemi a matracemi (Jelen - dvoulůžko standard, 1.patro; Rys - dvoulůžko standard, 1.patro; Fretka - dvoulůžko standard, 1.patro; Muflon - dvoulůžko standard, přízemí;... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nové Město je ideální základnou k objevování krás centrálního Krušnohoří po celý rok. Lyžování, běžkaření, houbaření, cykloturistika, na své si přijde každý. Za nepříznivého počasí lze navštívit bezpočet hornických památek UNESCO, či třeba jen spočinout v bezchybném saunovém světě v Jáchymově.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berg Invest, s.r.o.
Informace poskytnul: Dušan Šťastník
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz