Horská Chata NATURA Nové Město

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata NATURA se nachází na Novém Městě u Jáchymova, 10 minut od Božího Daru a Klínovce. Parkování před chatou.
Vybavení a služby
Nově rekonstruovaná turistická chata, ideální pro skupiny přátel, či několik rodin, pro oslavu nebo dovolenou. K dispozici je 6 nově rekonstruovaných originálně dekorovaných ložnic s pohodlnými postelemi a matracemi (Jelen - dvoulůžko standard, 1.patro; Rys - dvoulůžko standard, 1.patro; Fretka - dvoulůžko standard, 1.patro; Muflon - dvoulůžko standard, přízemí; Ovečka - dvoulůžko palanda, dětské, 1.patro; Medvěd - dvoulůžko palanda, přízemí). K dispozici je kuchyně vybavená lednicí, mikrovlnkou, sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí či toustovačem. Dále společenská místnost pro trávení společného času. Centrální vytápění. Venkovní sezení

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Nové Město je ideální základnou k objevování krás centrálního Krušnohoří po celý rok. Lyžování, běžkaření, houbaření, cykloturistika, na své si přijde každý. Za nepříznivého počasí lze navštívit bezpočet hornických památek UNESCO, či třeba jen spočinout v bezchybném saunovém světě v Jáchymově.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz