PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Herlíkovice » Horská chalupa U Míši

Horská chalupa U Míši

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice
Adresa: 
Hořejší Vrchlabí 199, 543 02 Vrchlabí
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 474 024, 603 546 546
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/petrak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Horská chalupa přímo na sjezdovce skiareálu Herlíkovice – Bubákov. Pronájem 1 pětilůžkového a 1 čtyřlůžkového apartmánu. Apartmány mají samostatný vchod, samostatnou kuchyňku a sociální zařizení. Vhodné pro rodiny s dětmi v zimě i v létě. Nekuřácký objekt


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chalupa přímo na sjezdovce Skiareálu Herlíkovice – Bubákov. V zimních měsících parkování 300m od chalupy. Možnost dovezení zavazadel za poplatek. Pro příjezd na parkování, podle počasí a typu auta mít sebou sněhové řetězy(cesta do kopce). V letním období parkovaní u chalupy. 200m od chalupy pěkná restaurace na Mlatě.Pěkné posezení venku a uvnitř občerstvení pro děti,zmrzlina.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupě nabízíme pronájem 1 pětilůžkového a 1 čtyřlůžkového apartmánu. Apartmány jsou pěkně zařízené se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařizením. Apartmány mají samostatný vchod, šatnu a lyžárnu. Čtyřlůžkový apartmán televize,wifi - 1x dvojlůžko, 2x lůžko. Pětilůžkový apartmán televize,wifi - 1x dvojlůžko, 3xlůžko V každé místnoti elektrické topení přímotopy V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nemusíte docházet nebo dojíždět autem nebo skibusem jste přímo na sjezdovce. Přímo na sjezdovce je lyžařská škola - každý pátek lyžařské závody pro děti. Pěkné lyžování pro děti i dospělé po celém areálu. Restaurace pod sjezdovkou 300m - Johannova Bouda.Nad chalupou 60m kiosek, malý vlek poma pro děti a dospělé délka 800m mírný svah vhodné pro začínajíci lyžaře. ... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Petrák
Informace poskytnul: Pavel Petrák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz