PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chalupa U Míši

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chalupa přímo na sjezdovce Skiareálu Herlíkovice – Bubákov. V zimních měsících parkování 300m od chalupy. Možnost dovezení zavazadel za poplatek. Pro příjezd na parkování, podle počasí a typu auta mít sebou sněhové řetězy(cesta do kopce). V letním období parkovaní u chalupy.
Vybavení a služby
V chalupě nabízíme pronájem 1 pětilůžkového a 1 čtyřlůžkového apartmánu. Apartmány jsou pěkně zařízené se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařizením. Apartmány mají samostatný vchod, šatnu a lyžárnu. Čtyřlůžkový apartmán televize,wifi - 1x dvojlůžko, 2x lůžko. Pětilůžkový apartmán televize,wifi - 1x dvojlůžko, 3xlůžko V každé místnoti elektrické topení přímotopy V kuchyňkách a koupelnách topení elektrické podlahové šatna topení elektrické podlahové +přímotop. Vhodné pro rodiny s dětmi v zimě i v létě. Nekuřácký objekt

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nemusíte docházet nebo dojíždět autem nebo skibusem jste přímo na sjezdovce. Přímo na sjezdovce je lyžařská škola - každý pátek lyžařské závody pro děti. Pěkné lyžování pro děti i dospělé po celém areálu. Restaurace pod sjezdovkou 300m - Johannova Bouda.Nad chalupou 60m kiosek, malý vlek poma pro děti a dospělé délka 800m mírný svah vhodné pro začínajíci lyžaře. Možnost zajímavých výletů po okolí: ve Špindlerově Mlýně, vzdáleném 13 km, se nachází Aquapark a bobová dráha • možnost pěší turistiky - např. výstup na Žalý (krásný výhled z rozhledny), nebo procházka k prameni Labe • běžkařské tratě - např. 5km trať do Benecka • v centru Vrchlabí možnost využití wellness, bowlingu, a dalších aktivit
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz