PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Apartmány Holiday Pec

Apartmány Holiday Pec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Holiday Pec, Pec pod Sněžkou 215, 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 949 335, 777 949 336
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bookingpec.com www.ceskehory.cz/holidaypec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Je možný

Dva moderně zařízené apartmány pro 10 a 6 osob se nacházejí přímo v centru Pece pod Sněžkou. K dispozici je terasa, zahrada s ohništěm, parkování. Lyžařský vlek 150m. Restaurace, půjčovna lyží vedle domu. Vhodné pro rodiny s dětmi. WiFi Internet


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nacházejí v prvním nadpodlaží domu přímo v centru Pece pod Sněžkou. Přímo na hlavní ulici s parkováním u domu. Autobusové nádraží 150m. Přibližovací vlek 150m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán Alexander pro 8-10 osob: Dvoupatrový apartmán se třemi samostatnými ložnicemi (2+2+4) a dvojlůžkem (2) v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyně včetně myčky nádobí, koupelna, samostatné WC, TV,SAT, terasa, gril, zahrada, ohniště, dětský bazén. Apartmán Amber pro 4-6 osob: Dvoupatrový apartmán s jednou samostatnou ložnicí (2+2) a opticky oddělenou ložnicí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařská škola a půjčovna lyží a snowboardů, půjčovna horských kol a koloběžek a tenisové kurty. V létě velká zahrada s ohništěm. Kavárna, bar, restaurace,infocentrum do 100m od domu. V místě je k dispozici lanové centrum, bobová dráha, bowling, squash, ricochet, spinning, bazén, sauna. Lyžařský areál 300m od domu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Holiday Pec, s.r.o.
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz