Apartmány Holiday Pec - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Holiday Pec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí v prvním nadpodlaží domu přímo v centru Pece pod Sněžkou. Přímo na hlavní ulici s parkováním u domu. Autobusové nádraží 150m. Přibližovací vlek 150m.
Vybavení a služby
Apartmán Alexander pro 8-10 osob: Dvoupatrový apartmán se třemi samostatnými ložnicemi (2+2+4) a dvojlůžkem (2) v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyně včetně myčky nádobí, koupelna, samostatné WC, TV,SAT, terasa, gril, zahrada, ohniště, dětský bazén. Apartmán Amber pro 4-6 osob: Dvoupatrový apartmán s jednou samostatnou ložnicí (2+2) a opticky oddělenou ložnicí v obytné místnosti (2). Plně vybavená kuchyně, koupelna, samostatné WC, TV, SAT, terasa, gril,zahrada,ohniště,dětský bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařská škola a půjčovna lyží a snowboardů, půjčovna horských kol a koloběžek a tenisové kurty. V létě velká zahrada s ohništěm. Kavárna, bar, restaurace,infocentrum do 100m od domu. V místě je k dispozici lanové centrum, bobová dráha, bowling, squash, ricochet, spinning, bazén, sauna. Lyžařský areál 300m od domu.
TOPlist