Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí v prvním nadpodlaží domu přímo v centru Pece pod Sněžkou. Přímo na hlavní ulici s parkováním u domu. Autobusové nádraží 150m. Přibližovací vlek 150m.

  Vybavení a služby

Apartmán Alexander pro 8-10 osob: Dvoupatrový apartmán se třemi samostatnými ložnicemi (2+2+4) a dvojlůžkem (2) v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyně včetně myčky nádobí, koupelna, samostatné WC, TV,SAT, terasa, gril, zahrada, ohniště, dětský bazén. Apartmán Amber pro 4-6 osob: Dvoupatrový apartmán s jednou samostatnou ložnicí (2+2) a opticky oddělenou ložnicí v obytné místnosti (2). Plně vybavená kuchyně, koupelna, samostatné WC, TV, SAT, terasa, gril,zahrada,ohniště,dětský bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařská škola a půjčovna lyží a snowboardů, půjčovna horských kol a koloběžek a tenisové kurty. V létě velká zahrada s ohništěm. Kavárna, bar, restaurace,infocentrum do 100m od domu. V místě je k dispozici lanové centrum, bobová dráha, bowling, squash, ricochet, spinning, bazén, sauna. Lyžařský areál 300m od domu.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Holiday Pec Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Holiday Pec
Ceník ubytování a stravování