PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Karlovy Vary » Holiday Apartments Karlovy Vary

Holiday Apartments Karlovy Vary

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Karlovy Vary
Adresa: 
Koptova 7, Karlovy Vary
Web adresa:
www.ceskehory.cz/holidaypension
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 447 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Karlovy Vary počasí Karlovy Vary

Klínovec hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Po domluvě

3 dvoupokojové byty pro 4-8 osob, 3 jednopokojové byty pro 2-4 osoby, 2 studia pro 2-4 osoby, 1 studio pro 2 osoby v centru města


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dva dvoupokojové apartmány každý pro 4-6 osob jsou v domě na adrese Bulharská 1, dva dvoupokojové (4-8, 2-6) a dva jednopokojové (2-4) jsou ve dvou domech v lokalitě Čertův ostrov (Koptova-Foersterova ulice), 3 studia jsou na adrese Vítězná 36 ve vile (2,4,2-4 osoby)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány mají vlastní kuchyň, wc, sprchu nebo vanu, sklokeramické desky, troubu, lednici, mrazák, myčku, pračku, tv + sat tv, mikrovlnnou troubu, kávovar, toaster, wifi. Studia mají vlastní kuchyň, wc, sprchu nebo vanu, sklokeramické desky, lednici, myčku, tv+sat tv, mikrovlnnou troubu, kávovar, toaster, wifi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Supermarket LIDL - 200m, v okolí je veškerá vybavenost

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Jílek
Informace poskytnul: Jiří Jílek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz