PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Holiday Apartments Karlovy Vary

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dva dvoupokojové apartmány každý pro 4-6 osob jsou v domě na adrese Bulharská 1, dva dvoupokojové (4-8, 2-6) a dva jednopokojové (2-4) jsou ve dvou domech v lokalitě Čertův ostrov (Koptova-Foersterova ulice), 3 studia jsou na adrese Vítězná 36 ve vile (2,4,2-4 osoby)
Vybavení a služby
Apartmány mají vlastní kuchyň, wc, sprchu nebo vanu, sklokeramické desky, troubu, lednici, mrazák, myčku, pračku, tv + sat tv, mikrovlnnou troubu, kávovar, toaster, wifi. Studia mají vlastní kuchyň, wc, sprchu nebo vanu, sklokeramické desky, lednici, myčku, tv+sat tv, mikrovlnnou troubu, kávovar, toaster, wifi.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Supermarket LIDL - 200m, v okolí je veškerá vybavenost 15% sleva v nedalekých Alžbětiných lázních
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz