PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Ubytování Harrachov - Nový svět - Apartmán 1+KK

Ubytování Harrachov - Nový svět - Apartmán 1+KK

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 35, Harrachov 512 46
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 841 737
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 725 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Apartmán 1+KK je situován v části Harrachova - Nový Svět. Ubytování je možno pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán 1+KK je umístěn cca 100m od čerpací stanice Benzina u hlavní příjezdové komunikace od Prahy. K apartmánu patří parkovací stání a 70m vzdálená samostatná garáž.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 1+KK nabízí 4 lůžka, z toho 2 místa na manželském lůžku a 2 místa na robustní palandě. Koupelna je vybavena vanou. Kuchyňský kout je plně vybaven vč. myčky, mikrovlnné trouby,lednice... Na přání je možno zajistit dětskou postýlku a dětskou jídelní sesli.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici cca 600m od apartmánu čtyřsedačková lanovka a několik dalších menších vleků. Přímo u apartmánu je zastávka skibusu. Dětské vleky a lyžařské školy stejně jako mnoho půjčoven lyžařského vybavení jsou samozřejmostí. V případě, že dáváte přednost běžkám máte jedinečnou příležitost nastoupit do cca 200m vzdálené upravené... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kokšalová
Informace poskytnul: Kokšalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz