Ubytování Harrachov - Nový svět - Apartmán 1+KK

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán 1+KK je umístěn cca 100m od čerpací stanice Benzina u hlavní příjezdové komunikace od Prahy. K apartmánu patří parkovací stání a 70m vzdálená samostatná garáž.
Vybavení a služby
Apartmán 1+KK nabízí 4 lůžka, z toho 2 místa na manželském lůžku a 2 místa na robustní palandě. Koupelna je vybavena vanou. Kuchyňský kout je plně vybaven vč. myčky, mikrovlnné trouby,lednice... Na přání je možno zajistit dětskou postýlku a dětskou jídelní sesli.
Rekreace a služby v okolí
Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici cca 600m od apartmánu čtyřsedačková lanovka a několik dalších menších vleků. Přímo u apartmánu je zastávka skibusu. Dětské vleky a lyžařské školy stejně jako mnoho půjčoven lyžařského vybavení jsou samozřejmostí. V případě, že dáváte přednost běžkám máte jedinečnou příležitost nastoupit do cca 200m vzdálené upravené stopy, která vám poskytne nekonečné trasy po Krkonošských hřebenech. Další vyžití: relax centra v místních hotelích, tenisová hala, golfové odpaliště,... V letních měsících oceníte krásu okolní přirody. Cestu na hřebeny si můžete ulehčit sedačkovou lanovkou a vydat se třeba na borůvkové knedliky na Dvoračky,... Vyznavače kol nadchnou místní terény a napojení na Jizerské hory. Rodiny s dětmi jistě ocení místní koupaliště s křišťálově čistou vodou. Nebo se můžete jít projít do lesa, kde je spousta borůvek a hub. Další vyžití: 9 jamkové golfové hřiště, minigolfy, bobová dráha, tenisové kurty, rafting na Jizeře, paragliding,...
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz