Ubytování Harrachov - Nový svět - Apartmán 1+KK - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování Harrachov - Nový svět - Apartmán 1+KK

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán 1+KK je umístěn cca 100m od čerpací stanice Benzina u hlavní příjezdové komunikace od Prahy. K apartmánu patří parkovací stání a 70m vzdálená samostatná garáž.
Vybavení a služby
Apartmán 1+KK nabízí 4 lůžka, z toho 2 místa na manželském lůžku a 2 místa na robustní palandě. Koupelna je vybavena vanou. Kuchyňský kout je plně vybaven vč. myčky, mikrovlnné trouby,lednice... Na přání je možno zajistit dětskou postýlku a dětskou jídelní sesli.
Rekreace a služby v okolí
Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici cca 600m od apartmánu čtyřsedačková lanovka a několik dalších menších vleků. Přímo u apartmánu je zastávka skibusu. Dětské vleky a lyžařské školy stejně jako mnoho půjčoven lyžařského vybavení jsou samozřejmostí. V případě, že dáváte přednost běžkám máte jedinečnou příležitost nastoupit do cca 200m vzdálené upravené stopy, která vám poskytne nekonečné trasy po Krkonošských hřebenech. Další vyžití: relax centra v místních hotelích, tenisová hala, golfové odpaliště,... V letních měsících oceníte krásu okolní přirody. Cestu na hřebeny si můžete ulehčit sedačkovou lanovkou a vydat se třeba na borůvkové knedliky na Dvoračky,... Vyznavače kol nadchnou místní terény a napojení na Jizerské hory. Rodiny s dětmi jistě ocení místní koupaliště s křišťálově čistou vodou. Nebo se můžete jít projít do lesa, kde je spousta borůvek a hub. Další vyžití: 9 jamkové golfové hřiště, minigolfy, bobová dráha, tenisové kurty, rafting na Jizeře, paragliding,...
TOPlist