České hory » Šumava » Ubytování » Maleč » Hájovna pod Javorníkem

Hájovna pod Javorníkem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Vacov, Maleč
Adresa: 
Maleč, Sušice 342 01
Telefon: 
+420-723 050 377, 376 587 564
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hajovnapodjavornikem

kapacita  kapacita: 10 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Javorník počasí Javorník


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na samotě s místním názvem „U Biskupa„ asi 1km od obce Maleč. Samota je vzdálena asi 300m od rybníka. Obec Maleč je vzdálena 4km od města Vacov a 20km od města Sušice. Dalším městem v okolí jsou Kašperské Hory (12km). Obec Maleč je osadou obce Strašín, která je vzdálena 3km od objektu. Autobusové spojení (Vacov - 4km), vlakové spojení (Žichovice - 15km).
Vybavení a služby
• AP 1: obsahuje obývací pokoj s krbovými kamny a TV, plně vybavenou kuchyň (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, nádobí,...) a ložnici se dvěma lůžky a 2 přistýlkami. Koupelna je vybavena WC a sprchovým koutem. • AP 2: je složen z přízemí a patra. V přízemí se nachází chodba a koupelna (WC + sprchový kout). V podkroví je obývací pokoj s TV, kompletně vybavená ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Ve městě Vacov (4km) všechny dostupné služby - obchody, restaurace, pošta,... Sportovní vyžití v okolí: ski areál Nezdice - 6km, ski areál Kašperské Hory 12km, ski areál Churáňov - 19km, ski areál Javorník - 10km, běžecké tratě v okolí - strojově upravované, koupaliště - 2km, krytý bazén - 26km, řeka Otava - půjčovna lodí, tenisové kurty - 12km, bowling - 12km, značené cyklostezky.
Provozovatel: František Bečvář
Informace poskytnul: Holečková
TOPlist