Hájovna pod Javorníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na samotě s místním názvem „U Biskupa„ asi 1km od obce Maleč. Samota je vzdálena asi 300m od rybníka. Obec Maleč je vzdálena 4km od města Vacov a 20km od města Sušice. Dalším městem v okolí jsou Kašperské Hory (12km). Obec Maleč je osadou obce Strašín, která je vzdálena 3km od objektu. Autobusové spojení (Vacov - 4km), vlakové spojení (Žichovice - 15km).
Vybavení a služby
• AP 1: obsahuje obývací pokoj s krbovými kamny a TV, plně vybavenou kuchyň (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, nádobí,...) a ložnici se dvěma lůžky a 2 přistýlkami. Koupelna je vybavena WC a sprchovým koutem. • AP 2: je složen z přízemí a patra. V přízemí se nachází chodba a koupelna (WC + sprchový kout). V podkroví je obývací pokoj s TV, kompletně vybavená kuchyň a 2 ložnice. Každá má 2 lůžka a jednu přistýlku. • Venkovní vybavení: Parkování je umístěno před budovou. U objektu je velká zahrada s venkovním posezením a ohništěm. Volné chvilky si můžete zpříjemnit hraním ping pongu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Ve městě Vacov (4km) všechny dostupné služby - obchody, restaurace, pošta,... Sportovní vyžití v okolí: ski areál Nezdice - 6km, ski areál Kašperské Hory 12km, ski areál Churáňov - 19km, ski areál Javorník - 10km, běžecké tratě v okolí - strojově upravované, koupaliště - 2km, krytý bazén - 26km, řeka Otava - půjčovna lodí, tenisové kurty - 12km, bowling - 12km, značené cyklostezky.
TOPlist