PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » České středohoří » Ubytování » Horní Libchava » Fara maltézských rytířů

Fara maltézských rytířů

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Libchava
Adresa: 
Horní Libchava 62
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 976 223
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.faralibchava.cz www.ceskehory.cz/faralibchava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 350 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Česká Lípa

Je možný

Památkově chráněná barokní fara postavená Řádem maltézských rytířů r. 1750 nabízí 2 apartmány s vlastní koupelnou, WC a kuchyňským koutem. Rodinný apartmán pro 5 osob s ložnicí, obytnou kuchyní a koupelnou. Apartmán pro 4 osoby 1+kk s koupelnou a WC. Apartmány jsou zařízeny starožitným nábytkem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horní Libchava u České Lípy se nachází na rozhraní Českého Středohoří, Lužických hor a Kokořínska, nedaleko Máchova kraje a Národního parku České Švýcarsko. Na dosah jsou také Jizerské hory

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý z apartmánů je vybaven kuchyňskou linkou plně vybavenou k vaření a stolování včetně mikrovlnné trouby,rychlovarné konvice, plotýnkového vařiče, lednice. Dále je součástí každého apartmánu samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. V apartmánu je TV s DVD, radio s CD, krbová kamna. Apartmány jsou vybaveny původním starožitným nábytkem!

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Máchovo jezero 20km, Drážďany 79km, hrady Bezděz, Starý Bernštejn, Ronov, Ralsko, zámky Zákupy, Houska, Horní Libchava, Lemberk, Grabštejn, Ploskovice, ZOO Děčín, Liberec, Ústí n/L, muzeum K.Šenov, Č.Lípa, Nový Bor, Panská skála u K.Šenova sjezdovka Prácheň u K.Šenova 9 km, Polevsko u N.Boru 11km Aquapark Č.Lípa, restaurace a obchod 100m

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miroslav Pröller
Informace poskytnul: Petra Pröllerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz