PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Boudy na hřebenech » Dvořákova bouda

Dvořákova bouda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Špindlerův Mlýn 91, 543 51 Špindlerův Mlýn
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 684 140
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.dvorakovabouda.cz www.ceskehory.cz/dvorakovabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1235 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn

počasí Moravská bouda

Wi-Fi

Sauna

U lyžařských vleků

Horská chata ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1235m n.m. Klidné ubytování na vrcholcích Krkonoš.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Umístění objektu
U lyžařských vleků (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dvořákova bouda leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1.235m n.m. V létě je parkování zajištěno přímo u chaty. V zimním období se k chatě autem NEDOJEDE! Parkování je zajištěné cca 2km od chaty. Dopravu rolbou nebo skútrem má každý host zajištěnou a v případě, že je pobyt delší než 4 dny, tak je tato služba při příjezdu a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovat se můžete ve dvou až šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha). Pobyt s domácími mazlíčky bohužel není možný!!! V naší restauraci na Vás čeká spousta dobrot nejen z masa z našeho chovu. Můžeme s hrdostí říci, že jsme v podvědomí hostů a turistů velmi dobře vnímáni tím, jak na chatě vaříme. Vřele doporučujeme. V letním období je k... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Svůj pobyt u nás můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Dále pro Vás máme kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nord baude s.r.o.
Informace poskytnul: Jana Dvořáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz