Dvořákova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dvořákova bouda leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1.235m n.m. V létě je parkování zajištěno přímo u chaty. V zimním období se k chatě autem NEDOJEDE! parkování je zajištěné cca 2km od chaty. Dopravu rolbou nebo skútrem má každý host zajištěnou a v případě, že je pobyt delší než 4 dny, tak je tato služba při příjezdu a odjezdu bez poplatku! Při vjezdu do KRNAPu je nutné mít doklad o ubytování, slouží jako povolenka ke vjezdu do KRNAPu.
Vybavení a služby
Ubytovat se můžete v šesti dvou až šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha), dva pokoje se sprchou, šest pokojů s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V naší restauraci na Vás čeká spousta dobrot nejen z masa z našeho chovu. Můžeme s hrdostí říci, že jsme v podvědomí hostů a turistů velmi dobře vnímáni tím, jak na chatě vaříme. Vřele doporučujeme. V letním období je k dispozici i venkovní terasa s krásným výhledem do údolí. K atmosféře klidu a pohody hor přispívají také pasoucí se ovce a krávy. Celý pension i restaurace je nekuřácká. WiFi na celé chatě. Sauna ve venkovním srubu s jezírkem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Svůj pobyt u nás můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Dále pro Vás máme kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování. V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit u nás v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem.
TOPlist