PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Dvořákova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dvořákova bouda leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1.235m n.m. V létě je parkování zajištěno přímo u chaty. V zimním období se k chatě autem NEDOJEDE! Parkování je zajištěné cca 2km od chaty. Dopravu rolbou nebo skútrem má každý host zajištěnou a v případě, že je pobyt delší než 4 dny, tak je tato služba při příjezdu a odjezdu bez poplatku! Při vjezdu do KRNAPu je nutné mít doklad o ubytování, slouží jako povolenka ke vjezdu do KRNAPu.
Vybavení a služby
Ubytovat se můžete v šesti dvou až šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha), dva pokoje se sprchou, šest pokojů s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Pobyt s domácími mazlíčky bohužel není možný!!! V naší restauraci na Vás čeká spousta dobrot nejen z masa z našeho chovu. Můžeme s hrdostí říci, že jsme v podvědomí hostů a turistů velmi dobře vnímáni tím, jak na chatě vaříme. Vřele doporučujeme. V letním období je k dispozici i venkovní terasa s krásným výhledem do údolí. K atmosféře klidu a pohody hor přispívají také pasoucí se ovce a krávy. Celý pension i restaurace je nekuřácká. WiFi na celé chatě. Sauna ve venkovním srubu s jezírkem.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Svůj pobyt u nás můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Dále pro Vás máme kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování. V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit u nás v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz