Chaty Špindlerův Mlýn
České hory » Krkonoše » Ubytování » Špindlerův Mlýn » Chaty Špindlerův Mlýn

Chaty Špindlerův Mlýn

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Špindlerův Mlýn č.p.255
Telefon: 
+420 737 835 619, 732 184 041
Web adresa:
www.spindl-ubytovani.cz
www.ceskehory.cz/chataspindleruvmlyn

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn počasí Špindlerův Mlýn


Poloha a dosažitelnost
Dvě chaty 200 m od Medvědína s kapacitou celkem 10 a 9 lůžek. Chaty se nachází na 200 m od dolní stanice lanovky na Medvědín. Výhoda polohy je 150 m vzdálený vodní park Špindlerův Mlýn. Vzdálenost do centra je 600 m. Chaty jsou postaveny na klidném místě u lesa, pozemek je oplocen, je rovinatý, v zimě s bezproblémovým příjezdem (bez řetězů) a parkováním přímo u chat.
Vybavení a služby
Ubytování na chatě 1: Satelitní TV na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 2x4 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí, dvě lednice s mrazákem. Sociální zařízení 2 x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Ubytování na chatě 2: Satelitní TV na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava Lanovka Medvědín 200 m, aquapark s tobogány, vířivkami, saunou apod. také ve vzdálenosti 150m. Hezké klidné místo u lesa ale v docházkové vzdálenosti od centra (cca 700m). Restaurace nejblíže 200 m. Špindlerův Mlýn je centrum zábavy v ČR nejen v zimní sezoně ale po celý rok.
Provozovatel: Mgr.Martin Poledna
Informace poskytnul: Mgr.Martin Poledna
TOPlist