Chaty Špindlerův Mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme k pronájmu dvě samostatné chaty s kapacitou celkem 19 lůžek. Chata 1 má 10 lůžek. Chata 2 má 9 lůžek. Chaty se nachází na exkluzivním místě 150m od dolní stanice lanovky na Medvědín, Další výhodou polohy je 150m blízkost vodního parku Špindlerův Mlýn. Vzdálenost do centra Špindlerova Mlýna je asi 600m. Chaty jsou postaveny na klidném místě u lesa, pozemek je oplocen, je rovinatý s bezproblémovým příjezdem a parkováním.
Vybavení a služby
Ubytování na chatě 1: Satelitní tv na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 2x4 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí, dvě lednice s mrazákem. Sociální zařízení 2 x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Ubytování na chatě 2: Satelitní Tv na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 1x4 lůžkový, 1x3 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sporák s troubou, rychlovarná konvice, velká lednice s mrazákem. Sociální zařízení 1x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Vytápění: Obě chaty jsou dobře zateplené s plastovými okny. Jsou vytápěny elektrickými přímotopy a mají každá svůj elektroměr. Voda je čerpána ze studny v lese, je kontrolována každoročně hygienikem a splňuje velmi dobrou kvalitu pitné vody. Teplá voda je zajišťována bojlery. Doprava, parkování: V zimě je udržovaný příjezd až k chatě, parkování vozů u každé chaty v oploceném areálu. Stravování vlastní, ve vybavených kuchyních v chatách nebo široká možnost výběru různých restauracích či hotelech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava Lanovka Medvědín 150m, aquapark s tobogány, vířivkami, saunou apod. také ve vzdálenosti 150m. Hezké klidné místo u lesa ale v docházkové vzdálenosti od centra (cca 700m). Restaurace 200m. Špindlerův Mlýn je centrum zábavy v ČR nejen v zimní sezoně ale po celý rok.
TOPlist