Chaty Špindlerův Mlýn - Poloha, Služby, Okolí

Chaty Špindlerův Mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dvě chaty 200 m od Medvědína s kapacitou celkem 10 a 9 lůžek. Chaty se nachází na 200 m od dolní stanice lanovky na Medvědín. Výhoda polohy je 150 m vzdálený vodní park Špindlerův Mlýn. Vzdálenost do centra je 600 m. Chaty jsou postaveny na klidném místě u lesa, pozemek je oplocen, je rovinatý, v zimě s bezproblémovým příjezdem (bez řetězů) a parkováním přímo u chat.
Vybavení a služby
Ubytování na chatě 1: Satelitní TV na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 2x4 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí, dvě lednice s mrazákem. Sociální zařízení 2 x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Ubytování na chatě 2: Satelitní TV na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 1x4 lůžkový, 1x3 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sporák s troubou, rychlovarná konvice, velká lednice s mrazákem. Sociální zařízení 1x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Vytápění: Obě chaty jsou dobře zateplené s plastovými okny. Jsou vytápěny elektrickými přímotopy a mají každá svůj elektroměr. Voda je čerpána ze studny v lese, je kontrolována každoročně hygienikem a splňuje velmi dobrou kvalitu pitné vody. Teplá voda je zajišťována bojlery. Doprava, parkování: V zimě je udržovaný příjezd až k chatě, parkování vozů u každé chaty v oploceném areálu. Stravování vlastní, ve vybavených kuchyních v chatách nebo široká možnost výběru různých restauracích či hotelech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava Lanovka Medvědín 200 m, aquapark s tobogány, vířivkami, saunou apod. také ve vzdálenosti 150m. Hezké klidné místo u lesa ale v docházkové vzdálenosti od centra (cca 700m). Restaurace nejblíže 200 m. Špindlerův Mlýn je centrum zábavy v ČR nejen v zimní sezoně ale po celý rok.
TOPlist