TOPlist

Chaty Špindlerův Mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dvě chaty 200 m od Medvědína s kapacitou celkem 10 a 9 lůžek. Chaty se nachází 200 m od dolní stanice lanovky na Medvědín. V dosahu je 150 m vzdálený vodní park Špindlerův Mlýn. Vzdálenost do centra je 600 m. Chaty jsou postaveny na klidném místě u lesa, pozemek je oplocen, je rovinatý, v zimě s bezproblémovým příjezdem (bez řetězů) a parkováním přímo u chat.
Vybavení a služby
Ubytování na chatě 1: Satelitní TV na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 2x4 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí, dvě lednice s mrazákem. Sociální zařízení 2 x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Ubytování na chatě 2: Satelitní TV na každém pokoji, wifi připojení 3 pokoje: 1x4 lůžkový, 1x3 lůžkový, 1x2 lůžkový pokoj. Vybavená kuchyň - nádobí, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sporák s troubou, rychlovarná konvice, velká lednice s mrazákem. Sociální zařízení 1x wc, koupelna se sprchou a umyvadlem, společenská místnost, lyžárna. Vytápění: Obě chaty jsou dobře zateplené s plastovými okny. Jsou vytápěny elektrickými přímotopy a mají každá svůj elektroměr. Voda je čerpána ze studny v lese, je kontrolována každoročně hygienikem a splňuje velmi dobrou kvalitu pitné vody. Teplá voda je zajišťována bojlery. Doprava, parkování: V zimě je udržovaný příjezd až k chatě, parkování vozů u každé chaty v oploceném areálu. Stravování vlastní, ve vybavených kuchyních v chatách nebo široká možnost výběru různých restauracích či hotelech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava Lanovka Medvědín 200 m, aquapark s tobogány, vířivkami, saunou apod. také ve vzdálenosti 150m. Hezké klidné místo u lesa ale v docházkové vzdálenosti od centra (cca 700m). Restaurace nejblíže 200 m. Špindlerův Mlýn je centrum zábavy v ČR nejen v zimní sezoně ale po celý rok.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz