TOPlist

Chata Vysoká Jedle

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nejdek, Vysoká Jedle
Adresa: 
AZ-Impex, Nové Hamry 375, Nové Hamry 36221
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 148 824
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vysokajedle
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Nejdek počasí Nejdek

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Chalupa Vysoká Jedle se nachází asi 3km od města Nejdek a 15km od Karlových Varů na samotě uprostřed lesů. Parkování u objektu.

Vybavení a služby

Objekt je vybaven třemi ložnicemi, soc.zařízením, kompletně vybavenou kuchyní a společenskou místností s TV. V areálu lze využít velké hřiště, ohniště a velký altán pro venkovní posezení.

Rekreace a služby v okolí

Objekt lze využít a je vhodný pro rodinné oslavy, svatby, letní tábory a školy v přírodě, víkendové a týdenní pobyty. V zimním období je možnost si vlakem zajet zalyžovat na sjezdovku v Perninku, Boží Dar, Plešivec a na Klínovec. V letním období pěší turistika nebo výlety na kolech po okolí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: AZ impex s.r.o
Informace poskytnul: Tomáš Hejtmánek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz