PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Vltava

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Rokytnice nad Jizerou 428
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatavltava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Chata s kapacitou cca. 40 lůžek, 10x 2-6 lůžkový pokoj, většina s vlastní koupelnou a WC. Dvě společenské místnosti, v přízemí s klavírem, kompletně vybavená kuchyně, bar pro ubytované, vlastní parkoviště se závorou, volejbalové hřiště, ohniště. Snadná dostupnost lyžařských areálů i běžeckých tratí


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Vltava se nachazí asi 300m od Dolního náměstí (radnice) v Rokytnici nad Jizerou v části Horní Kout. Vlastní parkoviště se závorou, volejbalové hřiště, bazén, ohniště, potok, dostatek prostoru okolo domu - travnaté plochy, možnost stanování.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata nabízí ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích pro 40 os. Většina pokojů s vlastní koupelnou a WC. Přízemí: společenská místnost s televizí a klavírem, společná kuchyň kompletně vybavená - 2 plynové sporáky, 3 lednice, bar pro ubytované. 4 pokoje 4+4+5+6 osob s vlastním soc.zařízením - 19 osob. Patro: společné sezení s televizí a kuchyňkou, 2 pokoje 2+5 osob s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sjezdové tratě pro náročné Horní domky - Lysá Hora se nacházejí asi 1700 m od chaty-možná doprava zdrama skibusem z náměstí.Autem-Parkoviště zdarma. Méně nároční a začátečníci mohou využít nedalekých (700 m) sjezdových tratí "Studenov"-od chaty pěšky cca 10 min. Množství značených upravovaných běžeckých tratí začíná téměř u chaty. Od vleku Studenov strojově... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chata Vltava s.r.o.
Informace poskytnul: Libor Suldovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz