Chata Vltava - Poloha, Služby, Okolí

Chata Vltava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Vltava se nachazí asi 300m od Dolního náměstí (radnice) v Rokytnici nad Jizerou v části Horní Kout. Vlastní parkoviště se závorou, volejbalové hřiště, bazén, ohniště, potok, dostatek prostoru okolo domu - travnaté plochy, možnost stanování.
Vybavení a služby
Chata nabízí ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích pro 40 os. Většina pokojů s vlastní koupelnou a WC. Přízemí: společenská místnost s televizí a klavírem, společná kuchyň kompletně vybavená - 2 plynové sporáky, 3 lednice, bar pro ubytované. 4 pokoje 4+4+5+6 osob s vlastním soc.zařízením - 19 osob. Patro: společné sezení s televizí a kuchyňkou, 2 pokoje 2+5 osob s vlastním soc.zařízením, 4 pokoje 3+3+3+3 - 2x soc.zařízení společné - celkem 19 osob. Polosuterénní pokoj pro nenáročné pro 5-6 osob. Lyžárna, uschova kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové tratě pro náročné Horní domky - Lysá Hora se nacházejí asi 1700 m od chaty-možná doprava zdrama skibusem z náměstí.Autem-Parkoviště zdarma. Méně nároční a začátečníci mohou využít nedalekých (700 m) sjezdových tratí "Studenov"-od chaty pěšky cca 10 min. Množství značených upravovaných běžeckých tratí začíná téměř u chaty. Od vleku Studenov strojově upravovaná běžecká magistrála. V místě pošta, obchody, lékárna, lékařské středisko, lyžařské školy, půjčovny kol, lyží a dalších sportovních potřeb, cyklo-servis, ski-servis, sokolovna, tenisové kurty. V létě ideální podmínky pro cykloturistiku – náročné terény pro horská kola i nenáročné v podhůří, vhodný terén pro milovníky paraglidingu, pěší turistika, pro vodáky horní část Jizery WW 2- 4. Možnost koupání: 3km – v Jizeře, 5km – velké koupaliště v Jablonci nad Jizerou.
TOPlist