Chata Vermont Bedřichov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov 1681, 468 12 Bedřichov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 325 445
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-vermont.cz
www.ceskehory.cz/chata-vermont
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 26 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov počasí Bedřichov


Poloha a dosažitelnost

Chata Vermont se nachází ve spodní části Bedřichova v těsné blízkosti autobusové zastávky U Vodárny. Autobus Vás cca za 4 min. doveze do centra Bedřichova, kde začínají běžecké a cyklo tratě. Chata má otevřeno celoročně. Je vhodná pro individuální i rodinnou rekreaci, pro aktivní pobyt skupin, pořádání firemních akcí, školení, prezentací, třídních srazů a dalších... více >>

Vybavení a služby

Chata je nekuřácká a hostům nabízí ubytování v 7 standardně vybavených pokojích. Z toho 2 pokoje jsou třílůžkové a 5 pokojů čtyřlůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky. Dále nabízí plně vybavenou kuchyň, prostornou jídelnu s krbem a satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (zdarma), sdílené, ale oddělené toalety i sprchy, vlastní... více >>

Rekreace a služby v okolí

Bedřichov nabízí dva Ski areály: 1) U Vodárny, který je vzdálen 2 min.chůze od chaty Vermont, nabízí jeden hlavní vlek a dva dětské(školička lyžování) a je vhodný pro začínající lyžaře, snowtubing. 2) Malinovka (1km) má k dispozici 8 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, večerní lyžování, v obou areálech možnost zapůjčení lyžařského i snowboardového vybavení.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Romana Kalousová
Informace poskytnul: Chata Vermont
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz