Chata Vermont Bedřichov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Vermont se nachází ve spodní části Bedřichova v těsné blízkosti autobusové zastávky U Vodárny. Autobus Vás cca za 4 min. doveze do centra Bedřichova, kde začínají běžecké a cyklo tratě. Chata má otevřeno celoročně. Je vhodná pro individuální i rodinnou rekreaci, pro aktivní pobyt skupin, pořádání firemních akcí, školení, prezentací, třídních srazů a dalších oslav. Po domluvě je možno pro skupiny zajistit stravování. Parkování u chaty je bezplatné a dostupné jak v letním tak i v zimním období. Chata je vzdálená od města Jablonce n.N cca 7km a Liberce cca 10km.
Vybavení a služby
Chata je nekuřácká a hostům nabízí ubytování v 7 standardně vybavených pokojích. Z toho 2 pokoje jsou třílůžkové a 5 pokojů čtyřlůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky. Dále nabízí plně vybavenou kuchyň, prostornou jídelnu s krbem a satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (zdarma), sdílené, ale oddělené toalety i sprchy, vlastní bar, vinný sklípek s posezením pro 20 osob (možnost zakoupení kvalitních českých vín), venkovní posezení, sušárnu, lyžárnu (možnost mazání lyží), úschovnu kol, kočárků.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov nabízí dva Ski areály: 1) U Vodárny, který je vzdálen 2 min.chůze od chaty Vermont, nabízí jeden hlavní vlek a dva dětské(školička lyžování) a je vhodný pro začínající lyžaře, snowtubing. 2) Malinovka (1km) má k dispozici 8 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, večerní lyžování, v obou areálech možnost zapůjčení lyžařského i snowboardového vybavení. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově (4km) a Špičák u Tanvaldu (11km). Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších center běžeckého lyžování v České republice a hlavním nástupním místem Jizerské magistrály nabízející 350 km profesionálně upravených běžeckých tratí. Trasy Jizerské magistrály jsou však využívány celoročně, jsou vhodné pro pěší turistiku, cyklistiku, procházky s kočárkem atd. Bobová dráha Janov n.N. (3km), Aquapark, IQlandia, ZOO a botanická zahrada v Liberci (10km), Ještěd (15km), 12 jizersko-horských rozhleden, atd.
TOPlist