TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Ohrazenice » Rekreační objekt - chata v zahradě s bazénem

Rekreační objekt - chata v zahradě s bazénem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Turnov, Ohrazenice
Adresa: 
Burianova 915, 46006 Liberec 6
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 684 941
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-ohrazenice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov


Poloha a dosažitelnost

Katastr Ohrazenice (hranice Turnova). Přístup z místní komunikace po soukromé cestě: 80 m. Parkovací místa pro 3 auta. BUS 150 m, ČD + terminal 1,5 km. Centrum Turnova 3 km. Výhled na jih, na masiv Mužský

Vybavení a služby

Zděná chata z 90. let s vchodovou zastřešenou pergolou, interiér zčásti obložen dřevem. CENTRÁLNÍ MÍSTNOST: stůl pro 8 osob, rozkl. gauč, 2 křesla, TV, krb. Dvě LOŽNICE v patře (2+2) Možnost přistýlky v jedné z ložnic nebo na rozkládacím gauči v přízemí WC v koupelně, šatna.KUCHYNĚ: myčka nádobí, chladnička, 2 plot. varná deska, el. trouba, remoska, varná konvice,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Koupání: Příšovice (Písečák) 3km, Kacanovy 3km, Dolánky (říční) 3km. Turistické cíle: centrum Turnov 3km (muzeum, 4 kostely, židovská synagoga), Liberec 18km, Sychrov 5km, Hrubý Rohozec 3km, Mnichovo Hradiště 15km, Kost 12km, Hruboskalsko (Valdštejn, Skalní město aj.), Maloskalsko (Pantheon, Valečov aj.). Obchod po-ne 200m, Billa po-ne 1,5km, restaurace 1km. Vhodné... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ing. Vladimír Kopáňko
Informace poskytnul: Ing. Vladimír Kopáňko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz