Poloha a dosažitelnost

Katastr Ohrazenice (hranice Turnova). Přístup z místní komunikace po soukromé cestě: 80 m. Parkovací místa pro 3 auta. BUS 150 m, ČD + terminal 1,5 km. Centrum Turnova 3 km. Výhled na jih, na masiv Mužský

  Vybavení a služby

Zděná chata z 90. let s vchodovou zastřešenou pergolou, interiér zčásti obložen dřevem. CENTRÁLNÍ MÍSTNOST: stůl pro 8 osob, rozkl. gauč, 2 křesla, TV, krb. Dvě LOŽNICE v patře (2+2) Možnost přistýlky v jedné z ložnic nebo na rozkládacím gauči v přízemí WC v koupelně, šatna.KUCHYNĚ: myčka nádobí, chladnička, 2 plot. varná deska, el. trouba, remoska, varná konvice, mikrovlnka kombinovaná. Zahrada: oplocená, parková úprava, zapuštěný krytý bazén, ruské kuželky, ping-pong, basketbalový koš, pískoviště, vzduchovky, trampolínka, badminton, petang, lehátka, zastřešená pergola s krbem, grilem a rybníčkem. Možnost zapůjčení 2 kol (pánské+dámské). ZAHRADNÍ CHATKA(JEN pro přespávání ): 3 lůžka (bez soc. příslušenství, , radio, autochladnička, olej. radiator). Celkový počet lůžek: 4 (v ložnicích) + 1 (rozkl. gauč)+3 (zahradní chatka) +1 (přistýlka v ložnici):tedy max 9 lůžek. Postele jsou povlečené.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Koupání: Příšovice (Písečák) 3 km, Kacanovy 3 km, Dolánky (říční) 3 km. Turist. cíle: centrum Turnov 3 km (muzeum, 4 kostely, židovská synagoga), Liberec 18 km, Sychrov 5 km, Hrubý Rohozec 3 km, Mnichovo Hradiště 15 km, Kost 12 km, Hruboskalsko (Valdštejn, Skalní město aj.), Maloskalsko (Pantheon, Valečov aj.). Obchod po-ne 200 m, Billa po-ne 1,5 km, restaurace 1 km. Vhodné jak pro pobyt s dětmi tak i pro turistiku a cykloturistiku.

Zpět


TOPlist
  Rekreační objekt - chata v zahradě s bazénem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační objekt - chata v zahradě s bazénem
Ceník ubytování a stravování