Rekreační objekt - chata v zahradě s bazénem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klidné místo na okraji Ohrazenic s výhledem na masiv Mužský. Přístup z místní komunikace po soukromé cestě: 80 m. Parkovací místa pro 3 auta. BUS 50 m, ČD + terminal 1,5 km. Centrum Turnova 3 km.
Vybavení a služby
Zděná chata z 90. let s vchodovou zastřešenou pergolou, interiér zčásti obložen dřevem. CENTRÁLNÍ MÍSTNOST: stůl pro 6 osob, pohovka, 2 křesla, TV, krb. Dvě LOŽNICE v patře (2+2). V přízemí WC v koupelně, šatna. KUCHYNĚ: myčka nádobí, chladnička, 2 plotýnky, el. trouba, remoska, varná konvice, mikrovlnka. Zahrada: oplocená, luční úprava, zapuštěný krytý bazén, ruské kuželky, ping-pong, basketbalový koš, pískoviště, vzduchovky, 1m trampolínka, badminton, lehátka, zastřešená pergola s krbem, grilem a rybníčkem. Celkový počet lůžek: 4 (v ložnicích) + 1 (přistýlka). Postele jsou čistě povlečené. WiFi internet zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání: Příšovice (Písečák) 3 km, Kacanovy 3 km, Dolánky (říční) 3 km. Turistické cíle: centrum Turnov 3 km (muzeum, 4 kostely, židovská synagoga), Liberec 18 km, Sychrov 5 km, Hrubý Rohozec 3 km, Mnichovo Hradiště 15 km, Kost 12 km, Hruboskalsko (Valdštejn, Skalní město aj.), Maloskalsko (Pantheon, Valečov aj.). Obchod po-ne 200 m, Billa po-ne 1,5km, restaurace 1 km. Vhodné jak pro pobyt s dětmi tak i pro turistiku a cykloturistiku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz