České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Mísečky » Bouda U Masarykovy horské silnice

Bouda U Masarykovy horské silnice

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Mísečky
Adresa: 
Ing. Jiří Jakeš, Hanácká 444, 460 08 Liberec VIII
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 541 506
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/jakes
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1055 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky počasí Horní Mísečky

Wi-Fi

Po domluvě

Bouda se nachází u Masarykovy horské silnice na Zlaté návrší, jako poslední objekt osady směrem na hřebeny. V zimě tedy na modré medvědínské sjezdovce. Jsou zde 4 čtyřlůžkové pokoje, společenská místnost s jídelnou, vybavená kuchyň, společná sociální zařízení a před boudou je možnost parkování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horní Mísečky 166 - Obec Vítkovice, GPS souřadnice místa jsou 50°44'12.368"N, 15°34'4.351"E. Horská bouda se nachází přímo u Masarykovy horské silnice na Zlaté návrší v Krkonoších jako poslední objekt osady směrem na hřebeny. Autem lze dojet po roztátí sněhu přímo k boudě, kde jsou stání. Zastávka veřejné autobusové dopravy "Jilemnická bouda" je 100m od boudy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu jsou 4 vybavené čtyřlůžkové pokoje, společenská místnost s jídelnou, kompletně vybavená kuchyň, společná sociální zařízení, technická místnost,WIFI volně v celé boudě, před chatou ohniště, pískoviště. Bouda je BABY FRIENDLY. Provoz boudy je organizován formou samoobslužného pobytu. Ubytovaný obdrží klíče a povlečení včetně informací k pobytu. Po ukončení... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horní Mísečky leží ve výšce 1000 metrů nad mořem a nachází se severně od Vítkovic a na západ od Špindlerova Mlýna. Na Horní Mísečky se dostanete pohodlně po ulici II. třídy z obce Jilemnice, dorazíte přímo až k chatě. Horní Mísečky jsou součástí "Ski areálu Špindlerův Mlýn" a jsou spojeny čtyřsedačkovou lanovou dráhou s areálem Medvědín. Cestu na start sjezdovky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Jakeš
Informace poskytnul: Stanislava Jakešová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz