Bouda U Masarykovy horské silnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Mísečky 166 - Obec Vítkovice, GPS souřadnice místa jsou 50°44'12.368"N, 15°34'4.351"E. Horská bouda se nachází přímo u Masarykovy horské silnice na Zlaté návrší v Krkonoších jako poslední objekt osady směrem na hřebeny. Autem lze v létě dojet po roztátí sněhu přímo k boudě, kde jsou stání. Zastávka veřejné autobusové dopravy "Jilemnická bouda" je 100m od boudy.
Vybavení a služby
V objektu je 5 vybavených čtyřlůžkových pokojů, společenská místnost s jídelnou, kompletně vybavená kuchyň, společná sociální zařízení, technická místnost,WIFI volně v celé boudě, před chatou ohniště, pískoviště. Bouda je BABY FRIENDLY. Provoz boudy je organizován formou samoobslužného pobytu. Ubytovaný obdrží klíče a povlečení včetně informací k pobytu. Po ukončení pobytu provede úklid používaného pokoje a příslušenství a na určené místo vrátí klíče a povlečení. Cena ubytování je stanovena Kč/noc a pokoj, přednostně jsou uspokojovány požadavky na rezervaci celé boudy. Pobyty mohou být týdenní, víkendové nebo dle dohody. Pobyt je vhodný pro rodinou rekreaci, skupinovou rekreaci, společenské akce, sportovně založené jedince, bouda leží na modré sjezdovce. Bouda je i dobrým nástupním místem pro cyklisty.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horní Mísečky leží ve výšce 1000 metrů nad mořem a nachází se severně od Vítkovic a na západ od Špindlerova Mlýna. Na Horní Mísečky se dostanete pohodlně po ulici II. třídy z obce Jilemnice, dorazíte přímo až k chatě. Horní Mísečky jsou součástí "Ski areálu Špindlerův Mlýn" a jsou spojeny čtyřsedačkovou lanovou dráhou s areálem Medvědín. Cestu na start sjezdovky zajišťuje 7 lyžařských vleků. Snowboardovým nadšencům je k dispozici také snowpark s vlastním vlekem. Celý areál je zasněžován a je znám nejdelší lyžařskou sezonou v Krkonoších. Horní Mísečky jsou vyhledávaným místem i díky kvalitním běžeckým tratím. Lyžařská škola půjčovna lyžařského vybavení zde samozřejmě nechybí. Destinace je výborná pro letní a podzimní rekreaci, vysokohorskou turistiku, cykloturistiku. V bezprostředním okolí chaty je několik restaurací.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz