Bouda U Masarykovy horské silnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Mísečky 166 - Obec Vítkovice, GPS souřadnice místa jsou 50°44'12.368"N, 15°34'4.351"E. Horská bouda se nachází přímo u Masarykovy horské silnice na Zlaté návrší v Krkonoších jako poslední objekt osady směrem na hřebeny. Autem lze dojet po roztátí sněhu přímo k boudě, kde jsou stání. Zastávka veřejné autobusové dopravy "Jilemnická bouda" je 100m od boudy.
Vybavení a služby
V objektu jsou 4 vybavené čtyřlůžkové pokoje, společenská místnost s jídelnou, kompletně vybavená kuchyň, společná sociální zařízení, technická místnost,WIFI volně v celé boudě, před chatou ohniště, pískoviště. Bouda je BABY FRIENDLY. Provoz boudy je organizován formou samoobslužného pobytu. Ubytovaný obdrží klíče a povlečení včetně informací k pobytu. Po ukončení pobytu provede úklid používaného pokoje a příslušenství a na určené místo vrátí klíče a povlečení. Cena ubytování je 800 Kč/noc a pokoj, přednostně jsou uspokojovány požadavky na rezervaci celé boudy. Pobyty mohou být týdenní, víkendové nebo dle dohody. Pobyt je vhodný pro rodinou rekreaci, skupinovou rekreaci, společenské akce, sportovně založené jedince, bouda leží na modré sjezdovce. Bouda je i dobrým nástupním místem pro cyklisty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horní Mísečky leží ve výšce 1000 metrů nad mořem a nachází se severně od Vítkovic a na západ od Špindlerova Mlýna. Na Horní Mísečky se dostanete pohodlně po ulici II. třídy z obce Jilemnice, dorazíte přímo až k chatě. Horní Mísečky jsou součástí "Ski areálu Špindlerův Mlýn" a jsou spojeny čtyřsedačkovou lanovou dráhou s areálem Medvědín. Cestu na start sjezdovky zajišťuje 7 lyžařských vleků. Snowboardovým nadšencům je k dispozici také snowpark s vlastním vlekem. Celý areál je zasněžován a je znám nejdelší lyžařskou sezonou v Krkonoších. Horní Mísečky jsou vyhledávaným místem i díky kvalitním běžeckým tratím. Lyžařská škola půjčovna lyžařského vybavení zde samozřejmě nechybí. Destinace je výborná pro letní a podzimní rekreaci, vysokohorskou turistiku, cykloturistiku. V bezprostředním okolí chaty je několik restaurací.
TOPlist