Chata u lesa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Výprachtice
Adresa: 
Výprachtice 312
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 263 301,604 289 521
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataulesa.com www.ceskehory.cz/chataulesa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

počasí Čenkovice počasí Čenkovice

Wi-Fi

Klimatizace

Sauna

Chalupa se nachází v obci Výprachtice, 1km od lyžařského areálu Čenkovice. Chalupa je s dvěma apartmány, kde každý má vlastní vchod. V přízemí naleznete kuchyňský kout s obytnou místností a moderně vybaveným sociálním zařízením. V patře jsou dvě ložnice s 5 lůžky - 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka a WC.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Výprachtice, 1km od lyžařského areálu Čenkovice. Najdete zde 6 sjezdových tratí, 72km běžeckých tratí. 200m od chalupy je sjezdovka se snowparkem a večerním lyžováním. V létě zde můžete využít tenisové kurty, značené cyklostezky a nebo se věnovat turistice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je s dvěma apartmány, kde každý má vlastní vchod. V přízemí naleznete kuchyňský kout s obytnou místností a koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře jsou dvě ložnice s 5 lůžky - 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka a WC s umyvadlem. Do vybavení patří kuchyňský kout s varnou deskou a elektrickou troubou, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 6... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Suchý vrch: ve výšce 995 m.n.m. najdete kromě pohádkového výhledu také rozhlednu (v minulosti sloužila jako vodárenská věž) a nyní uzavřenou Kramářovu chatu, postavenou roku 1928 Klubem českých turistů. Vede tudy Jiráskova horská trasa - nejznámější turistická cesta v Orlických horách. Tvrz Bouda: největší muzeum čs. opevnění přímo v dělostřelecké tvrzi je přístupné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šedová Jitka
Informace poskytnul: Šedová Jitka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz