PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata u lesa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Výprachtice
Adresa: 
Výprachtice 312
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 263 301
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataulesa.com www.ceskehory.cz/chataulesa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách

počasí Čenkovice

Chalupa se nachází v obci Výprachtice, 1km od lyžařského areálu Čenkovice. Chalupa má k dispozici 1 apartmán, který má vlastní vchod. V přízemí naleznete kuchyňský kout s obytnou místností a moderně vybaveným sociálním zařízením. V patře jsou dvě ložnice s 5 lůžky - 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka a WC.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Výprachtice, 1km od lyžařského areálu Čenkovice. Najdete zde 6 sjezdových tratí, 72km běžeckých tratí. 200m od chalupy je sjezdovka se snowparkem a večerním lyžováním. V létě zde můžete využít tenisové kurty, značené cyklostezky a nebo se věnovat turistice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je s dvěma apartmány, kde každý má vlastní vchod. V přízemí naleznete kuchyňský kout s obytnou místností a koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře jsou dvě ložnice s 5 lůžky - 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka a WC s umyvadlem. Do vybavení patří kuchyňský kout s varnou deskou a elektrickou troubou, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 6... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Suchý vrch: ve výšce 995 m.n.m. najdete kromě pohádkového výhledu také rozhlednu (v minulosti sloužila jako vodárenská věž) a nyní uzavřenou Kramářovu chatu, postavenou roku 1928 Klubem českých turistů. Vede tudy Jiráskova horská trasa - nejznámější turistická cesta v Orlických horách. Tvrz Bouda: největší muzeum čs. opevnění přímo v dělostřelecké tvrzi je přístupné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šedová Jitka
Informace poskytnul: Šedová Jitka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz