TOPlist

Horská chata U Jelena

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velké Vrbno
Adresa: 
Velké Vrbno
Telefon: 
zobrazit telefony
774 449 330, 608 300 027
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-ujelena.cz
www.ceskehory.cz/chata-ujelena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Po domluvě

počasí Kunčice - SKITECH počasí Kunčice - SKITECH

nabízí komfortní ubytování ve 4 čtyřlůžkových apartmánech, celkem pro 16 osob. Chata se nachází 100m od lanovky, 800m n.m. Součástí chaty je sklípek s krbem, herna, sauna, venkovní bazén, badmintonové hřiště, kuželky, pískoviště se skluzavkou, trampolína, více informací uvedeno v sekci ubytování


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata je situována na prosluněném klidném místě u lesa v krásném horském prostředí v obci Velké Vrbno pod Paprskem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata poskytuje příjemné ubytování ve 4 čtyřlůžkových apartmánech, celkem pro 16 osob. V každém apartmánu je ložnice, obytná místnost, kuchyňský kout a sociální zařízení. Kuchyň je plně vybavena prostředky k vaření a stolování. Součástí kuchyně je varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlna trouba, varná konvice, lednice s mrazákem. V každém apartmánu v přízemí je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě je možnost stravování ve 100m vzdálené horské chatě Vindoška ve skiparku Paprsek. Lanová dráha vás vyveze do nadmořské výšky 1005m, kde se nachází horská chata Paprsek s celoročním provozem (lanová dráha je v provozu pouze v zimní sezónu, v létě se k restauraci na Paprsku dostanete po žlutém značení). Lyžovat můžete ve ski areálu Paprsek a Olšanka vzdálené... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Pavlicová
Informace poskytnul: Petra Pavlicová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz