PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Tesanka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
Chata Tesanka, Hrabětice 1186, Janov nad Nisou 46811
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 093 810, 724 507 439
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tesanka.cz www.ceskehory.cz/tesanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 37 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Horská chata Tesanka leží na Hrabětickém hřebeni Jizerských hor v jeji blízkosti probíhá jizerská magistrála. Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou i sportovní vyžití. Kapacita chaty v 13.pokojích 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením je 37 lůžek.Domácí kuchyńě formou polopenze

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata TESANKA je klasická horská chata, která svou ideální polohou a prvotřídní péčí o hosty poskytuje vynikající podmínky pro rekreaci v kterémkoliv ročním období. Leží ve výšce 854m n.m. přímo na jednom z hřebenů Jizerských Hor. Je vzdálena 8km od Jablonce nad Nisou a náleží do katastru obce Janov n./Nisou (do její části Hrabětice). Nedaleko ní stojí jedna z... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu s wellness, posilovnou je vhodný pro rodinnou a skupinovou letní i zimní rekreaci, akce a zájezdy. Ubytování v 2 až 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením.V objektu je herna,ping-pong,šipky.Pro děti venkovní hřiště,pískoviště,houpačky,trampolína. • Stravování polopenze, snídaně formou bufetu, večeře (předkrm,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti chaty vede Jizerská magistrála (50m). Areál Bedřichov je vzdálen 2km a 1km areál na Severáku. V okolí 10km jsou města Jablonec nad Nisou a Liberec.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Omega s.r.o.
Informace poskytnul: Dostál Roman
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz