PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Chata Štěpánka

Chata Štěpánka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Benecko
Adresa: 
chata Štěpánka, Benecko 22
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-stepanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko

Wi-Fi

Po domluvě

Horská roubená chata se nachází na jižním svahu asi 800m od centra zimního střediska Benecko v Krkonoších. Její poloha je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Chata je jednopatrová.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Štěpánka se nachází v obci BENECKO, 900m od SKI areálu a centra horského střediska. Chata leží mimo dopravní frekvenci a je vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce. Parkování u chaty zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Útulná roubená horská chalupa rodinného typu s možností vlastního vaření ve vybavené a prostorné kuchyni. Ubytování je ve 3 a 2 lůžkových pokojích. V chatě je společenská místnost s TV, DVD, audio. U chaty je venkovní posezení na terase i u velkého ohniště - možnost využití grilu, trampolíny, dětské klouzačky a prolézaček.Dostatek volného prostoru pro Váš odpočinek i zábavu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Benecko (nadmořská výška 750-1.000m n.m.) je středisko pro celoroční pobyt. Cyklistika, výlety na hřebeny Krkonoš v létě a v zimním období vyznavačům sjezdového lyžování 8 lyžařských vleků s pravidelným udržováním. Vlek HSK a sedačková lanovka Kejnos Vás zaujmou večerním lyžováním a umělým zasněžováním. Milovníkům bílé stopy jsou zde připraveny závodní i turistické běžecké tratě. Turistika - nádherná příroda...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lubor Mráz
Informace poskytnul: chata Štěpánka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz