Poloha a dosažitelnost

Chata Štěpánka se nachází v obci BENECKO, 900m od SKI areálu a centra horského střediska. U chaty je lanový lyžařský vlek /180m/, chata leží mimo dopravní frekvenci a je vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce. Parkování u chaty zdarma.

  Vybavení a služby

Klasická horská roubená chalupa rodinného typu s možností vlastního vaření ve vybavené a prostorné kuchyni. Ubytování je ve 3 a 2 lůžkových pokojích, 3 lůžkové s vlastním sociálním zařízením. V chatě je společenská místnost s TV, DVD, audio. Pro vlastní stravování je zde vybavená kuchyně. U chaty je venkovní posezení na terase i u velkého ohniště - možnost využití grilu, trampolíny, dětské klouzačky a prolézaček.Dostatek volného prostoru pro Váš odpočinek i zábavu. V zimní sezóně je k dispozici 180m dlouhý dětský lanový vlek přímo u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Benecko (nadmořská výška 750-1.000m n.m.) je středisko pro celoroční pobyt.Cyklistika,výlety na hřebeny Krkonoš v létě a v zimním období vyznavačům sjezdového lyžování 8 lyžařských vleků s pravidelným udržováním. Vlek HSK a sedačková lanovka Kejnos Vás zaujmou večerním lyžováním a umělým zasněžováním. Milovníkům bílé stopy jsou zde připraveny závodní i turistické běžecké tratě. Turistika - nádherná příroda...

Zpět


TOPlist
  Chata Štěpánka Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Štěpánka
Ceník ubytování a stravování