PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Sempra

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Nové Křečany
Adresa: 
Nové křečany 88, 407 61
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sempra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 80 lůžek

Venkovní bazén

Samostatně stojící starší objekt v prostorném areálu. Celoroční kapacita 50 lůžek, sezonně až 80 (nevytápěné chatky). Budova vytápěná akumulačními kamny, denně dostatek teplé vody. Jednoduché starší vybavení. Sociální zařízení společné.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Sempra se nachází v nejsevernějším cípu Čech, Šluknovském výběžku. Je umístěna na rozhranní Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko. Objekt stojí na okraji vesnice Nové Křečany cca 100m od lesa. Je celoročně dostupný i autobusovou dopravou. Nádraží se nachází cca 2km od chaty a autobusová zastávka 1,5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Sempra - samostatně stojící starší objekt v prostorném areálu, celoročně dostupný autobusovou dopravou. Celoroční kapacita 50 lůžek, sezonně až 80 (nevytápěné chatky 6x5 lůžek). Budova vytápěná akumulačními kamny, denně dostatek teplé vody. Jednoduché starší vybavení. Sociální zařízení společné. V areálu velká travnatá plocha se stromy, venkovní posezení, bazén... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bazén přímo v areálu 11,5x5,5m. Turistika, cykloturistika, jízda na koni, rybaření. Doporučujeme Vám výlety: V okolí je spousta rozhleden: Vlčí Hora (cca 3,5km), Dymník (cca 7km), Tanečnice (cca 9km), Jedlová (cca 20km) i jiných turisticky atraktivních míst: Prameny řeky Mandavy (cca 1,5km), Zelený kříž (3km), obora s jeleny a daňky (cca 6km), plastická geologická... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: AVIS Ústí s.r.o.
Informace poskytnul: Janečková Petra
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz