PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Malenovice » Chata Rosa

Chata Rosa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Malenovice
Adresa: 
Malenovice 0193 GPS: 49°34'13.463
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chata Rosa chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lysá Hora

počasí Malenovice

Zrekonstruovaná rekreační horská chata s kapacitou 26 lůžek, 10 pokojů 2,3,4-lůžkové plně vybyvená kuchyně k dispozici - vhodné pro oslavy a rodinné akce, vlastní parkoviště. Chata se nachází v malebném údolí říčky Satina pod Lysou Horou v Beskydech.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v malebném údolí říčky Satina pod Lysou Horou. www.chatarosa.cz GPS 49°34'13.463"N, 18°24'40.662"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zrekonstruovaná rekreační chata s kapacitou 26 lůžek, 10 pokojů 2,3,4-lůžkové plně vybyvená kuchyně k dispozici - vhodné zvláště pro školy v přírodě, oslavy a rodinné akce. Vlastní parkoviště.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pokud máte v plánu: dýchat čerstvý vzduch, šplhat na kopce (Lysá Hora za humny), testovat své horské kolo, lyžovat jako o život (nejlépe v zimě), vyzkoušet si, pohled na svět z koňského sedla (jízdárna na dosah), odhalovat skryté i veřejné divy přírody, nasát kouzlo beskydských velikánů (restaurace s mosférou a něčím k tomu, nejsou nikdy daleko), pak jsme tady právě pro Vás.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz