PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata PIGI

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Tanvald, Šumburk nad Desnou
Adresa: 
Vítězná 519, Tanvald Šumburk
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pigi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvald

Wi-Fi

Po domluvě

Chata se nachází 1km nad městem Tanvald v Jizerských horách v klidném prostředí. Chata je po rekonstrukci s veškerým vybavením, domácí mazlíčci jsou vítáni. Dispozice objektu zahrnuje kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, pokoj s ložnicí, podkrovní pokoj, koupelna a záchod.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází 1km nad městem Tanvald v Jizerských horách v klidném prostředí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 8 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: 1.patro - Ložnice 4 lůžka (1x manželská postel + 2x jednolůžko - možné spojit). Podkroví - pokoj 2 lůžka (1x manželská postel). Kompletně vybavená kuchyň - myčka, mikrovlnná trouba, plynový sporák, elektrická trouba, kávovar. Sedací souprava, TV, WiFi -... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyže: lyžařský areál U Čápa cca 4km, lyžařský areál Rejdice cca 7,5km, skiareál Tanvaldský Špičák cca 6,5km, skiareál Harrachov cca 13km, skiareál Černá Říčka cca 6km. Běžecké stopy - Jizerská magistrála, okolí Štěpánky. Bazén: Jablonec nad Nisou. Babylon - Liberec. Výlety: Příchovice - rozhledna Štěpánka, Tanvaldský Špičák, rozhledna Járy Cimrmana, Harrachov... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Pidanič
Informace poskytnul: Jan Pidanič
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz