TOPlist

Chata Nýdek

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nýdek
Adresa: 
Nýdek č.ev. 34
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 806 055
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatanydek.cz
www.ceskehory.cz/chatanydek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

Obsazené termíny

29.6.2019 - 27.7.2019

27.7.2019 - 2.8.2019

3.8.2019 - 10.8.2019

10.8.2019 - 31.8.2019

6.9.2019 - 8.9.2019

20.9.2019 - 22.9.2019

Poloha a dosažitelnost

Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd. Objekt byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován, na pozemku proběhly terénní úpravy. Po rekonstrukci byla chata vybavena novým zařízením.

Vybavení a služby

Ubytování na chatě. Objekt je dvoupatrový s malým sklípkem a prostorem dvou ložnic v podkroví. Příchod do chaty tvoří terasa o rozměru 35m2. Přízemí tvoří zádveří chaty – chodba, z které je vstup na WC, do koupelny a do obytné místnosti s jídelním koutem. Dále pak je vstup do kuchyně a pokoje se 2 lůžky. Do podkroví je vstup po dřevěném schodišti. Zde jsou dvě... více >>

Rekreace a služby v okolí

Rytířská naučná stezka – rozhledna na Velké Čantoryji. Dřevěná chata na Filipce. Vendryně – Vápenné pece. Trojmezí. KEMPALAND Bukovec. SKI AREÁL Mosty u Jablunkova. Vitální sportovní areál Bystřice.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JR - účetnictví, s.r.o.
Informace poskytnul: Jaroslav Raszka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz