České hory » Beskydy » Ubytování » Rusava » Chata na Rusavě pod sv. Hostýnem

Chata na Rusavě pod sv. Hostýnem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rusava
Adresa: 
Rusava, Šmarhánky 186
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 112 909, 603 753 597
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatarusava

kapacita  kapacita: 10 lůžek

počasí Rusava počasí Rusava


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné rekreační oblasti obec Rusava pod známým poutním místem Sv.Hostýn v Hostýnských horách. Parkování přímo u chaty, možnost dojet autobusem, zastávka cca 500m, možnost dopravy zavazadel po domluvě.
Vybavení a služby
Vybavení: vybavená kuchyně (el.dvouplotýnkový vařič, kamna, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač), obývací pokoj s krbovou vložkou, TV, 2 oddělené ložnice (v zimě k dispozici 1 ložnice), dále 2 lůžka v průchozí místnosti, koupelna se sprchovým koutem a WC. Venkovní posezení u ohniště, gril, pískoviště, houpačka, šipky.
Rekreace a služby v okolí
Nejbližší známé solárně vyhřívané koupaliště na Rusavě 1km (tenis, beachvolejbal), malá přehrada 2,5km, poutní místo Svatý Hostýn 5km, koupaliště Bystřice pod Hostýnem 10km (minigolf, volejbal, tenis), skvělé tratě pro cyklisty, MTB (závod Drásal maraton), turistika, houbaření, ski areál Rusava 1km (veškeré lyžařské služby, večerní osvětlení), ski areály Tesák a Troják 18km (upravované běžkařské trasy).
Provozovatel: Tomáš Prusenovský
Informace poskytnul: Tomáš Prusenovský
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz