České hory » Beskydy » Ubytování » Soláň » Moravia Soláň, horská chata

Moravia Soláň, horská chata

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velké Karlovice, Soláň
Adresa: 
Moravia Soláň, horská chata
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 928 148,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.solanmoravia.cz
www.ceskehory.cz/chatamoravia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 83 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 860 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Soláň - Sedlo počasí Soláň - Sedlo

Samostatné prostorné(50m2)el.vytápěné chaty. Vybavení chat: 5-6 lůžek, nápojová kuch.(lednička + var.konvice), sprcha, WC,TV. V areálu: restaurace, společenská místnost s barem pro konání hromadných společ.akcí, ohniště, letní terasa, v létě venkovní bazén, parkoviště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Moravia se nachází na hřebenu Soláně, asi 12km od Rožnova pod Radhoštěm. Příjezd od Rožnova p/R: směr Dolní Bečva, za ní odbočka směr Hutisko - Solanec, průjezd po hlavní směr Velké Karlovice a na vrcholu kopce = autobusová zastávka Čarták - odbočit vpravo, dále cca 800m dle inf.ukazatelů na parkoviště u hlavní budovy. Vlakové spojení do Rožnova p/Radh., dále... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

CELOROČNÍ PROVOZ!!! Ubytování je v 16 prostorných el.vytápěných chatách. Chaty jsou 5-6lůžkové, vybavené nápojovou kuchyňkou (malá lednička, var.konvice, hrnečky), koupelnou (sprch.kout, teplá a studená voda), WC. Polovina chat má velkou terasu. Možný pobyt se psem. Stravování: RESTAURACE (8.00-20.00), polopenze výběrem ze tří snídaní a tří večeří,možnost dokoupení... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vzhledem ke své poloze mimo silnice je středisko zaměřeno na rodinnou rekreaci. Naší předností je, že nenabízíme nejrůznější wellnes služby, které přísluší lázeňským odborníkům, ale nabízíme krásné, tiché prostředí CHKO, soukromí a klid k odpočinku. Milovníkům čtyř a vícehvězdič-kových služeb doporučujeme vyhledat příslušná zařízení. Výlety do okolí:... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Miroslava Hlochová
Informace poskytnul: Ing.Miroslava Hlochová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz