Moravia Soláň, horská chata - Poloha, Služby, Okolí

Moravia Soláň, horská chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Moravia se nachází na hřebenu Soláně, asi 12km od Rožnova pod Radhoštěm. Příjezd od Rožnova p/R: směr Dolní Bečva, za ní odbočka směr Hutisko - Solanec, průjezd po hlavní směr Velké Karlovice a na vrcholu kopce = autobusová zastávka Čarták - odbočit vpravo, dále cca 800m dle inf.ukazatelů na parkoviště u hlavní budovy. Vlakové spojení do Rožnova p/Radh., dále autobusové spojení směr Velké Karlovice-cílová zastávka Hutisko-Solanec,Čarták.
Vybavení a služby
CELOROČNÍ PROVOZ!!! Ubytování je v 16 prostorných el.vytápěných chatách. Chaty jsou 5-6lůžkové, vybavené nápojovou kuchyňkou (malá lednička, var.konvice, hrnečky), koupelnou (sprch.kout, teplá a studená voda), WC. Polovina chat má velkou terasu. Možný pobyt se psem. Stravování: RESTAURACE (8.00-20.00), polopenze výběrem ze tří snídaní a tří večeří,možnost dokoupení obědů. Domácí kuchyně. V areálu je dále k dispozici: hřiště, dětské hřiště, ohniště, kuželky, dětský venkovní bazén, Pro běžkaře a cyklisty: hřebenová trať Bumbálka - Soláň - Vsac.Cáb: 30km. Letní cyklostezky - horská kola!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzhledem ke své poloze mimo silnice je středisko zaměřeno na rodinnou rekreaci. Naší předností je, že nenabízíme nejrůznější wellnes služby, které přísluší lázeňským odborníkům, ale nabízíme krásné, tiché prostředí CHKO, soukromí a klid k odpočinku. Milovníkům čtyř a vícehvězdič-kových služeb doporučujeme vyhledat příslušná zařízení. Výlety do okolí: Soláň-informační centrum-kaplička, Galerie u Hofmanů, Galerie soch v přírodě-Soláň, Valašské muzeum ve Velkých Karlovicích, Valašský skanzen v Rožnově p/Radhoštěm. Ve středisku pořádáme po domluvě rodinné oslavy,svatby, firemní školení a školní výlety, školy a školky v přírodě i výcvikové kurzy.
TOPlist