Moravia Soláň, horská chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Moravia se nachází na hřebenu Soláně, asi 12km od Rožnova pod Radhoštěm. Příjezd od Rožnova p/R: směr Dolní Bečva, za ní odbočka směr Hutisko - Solanec, průjezd po hlavní směr Velké Karlovice a na vrcholu kopce = autobusová zastávka Čarták - odbočit vpravo, dále cca 800m dle inf.ukazatelů na parkoviště u hlavní budovy. Vlakové spojení do Rožnova p/Radh., dále autobusové spojení směr Velké Karlovice-cílová zastávka Hutisko-Solanec,Čarták.
Vybavení a služby
CELOROČNÍ PROVOZ!!! Ubytování je v 16 prostorných el.vytápěných chatách. Chaty jsou 5-6lůžkové, vybavené nápojovou kuchyňkou (malá lednička, var.konvice, hrnečky), koupelnou (sprch.kout, teplá a studená voda), WC. Polovina chat má velkou terasu. Možný pobyt se psem. Stravování: RESTAURACE (8.00-20.00), polopenze výběrem ze tří snídaní a tří večeří,možnost dokoupení obědů. Domácí kuchyně. V areálu je dále k dispozici: hřiště, dětské hřiště, ohniště, kuželky, dětský venkovní bazén, Pro běžkaře a cyklisty: hřebenová trať Bumbálka - Soláň - Vsac.Cáb: 30km. Letní cyklostezky - horská kola!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzhledem ke své poloze mimo silnice je středisko zaměřeno na rodinnou rekreaci. Naší předností je, že nenabízíme nejrůznější wellnes služby, které přísluší lázeňským odborníkům, ale nabízíme krásné, tiché prostředí CHKO, soukromí a klid k odpočinku. Milovníkům čtyř a vícehvězdič-kových služeb doporučujeme vyhledat příslušná zařízení. Výlety do okolí: Soláň-informační centrum-kaplička, Galerie u Hofmanů, Galerie soch v přírodě-Soláň, Valašské muzeum ve Velkých Karlovicích, Valašský skanzen v Rožnově p/Radhoštěm. Ve středisku pořádáme po domluvě rodinné oslavy,svatby, firemní školení a školní výlety, školy a školky v přírodě i výcvikové kurzy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz