České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Chata Labaika Harrachov

Chata Labaika Harrachov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Chata Labaika, Harrachov ev.č. 13
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-321 727 125, 723 847 448
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-321716232
Web adresa:
www.chatalabaika.cz
www.ceskehory.cz/chatalabaika

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Harrachov hlásí 10 - 25 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Chata Labaika leží v klidném, příjemném prostředí, nad Anenským údolím, obklopena zelení a lesním porostem. Od centra Harrachova, lyžařských vleků a lanovky je vzdálena cca 350m. Nedaleko od chaty (cca 300 kroků) je Janova studánka. V blízké dostupnosti se také nachází bobová dráha a běžkařské tratě.
Vybavení a služby
V chatě je celkem 8 dvou a třílůžkových pokojů. Vždy ke dvěma pokojům je koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou a WC. V přízemí je společenská místnost s krbem a posezením u TV. Vedle společenské místnosti je jídelna s vybavenou kuchyní s varnou deskou a el. troubou. V kuchyni je také myčka na nádobí, mikrovlnka a rychlovarná konvice, dvě velké lednice a potřebné ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V Harrachově a blízkém okolí jsou v zimě upravovány běžecké stopy a několik sjezdových tratí, v létě je mnoho možností pěší turistiky, cykloturistiky – sedačková lanovka přepravuje i kola. Doprava: skibus, turistický vláček, autobusová a vlaková doprava. Tipy na výlety: • Pěší túry a procházky: k prameni Labe - cca 13km, na Voseckou boudu - cca 8km, ... více >>
Provozovatel: Milan Labai
Informace poskytnul: Labaiová H.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz