PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Labaika Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Labaika leží v klidném, příjemném prostředí, nad Anenským údolím, obklopena zelení a lesním porostem. Od centra Harrachova, lyžařských vleků a lanovky je vzdálena cca 350m. Nedaleko od chaty (cca 300 kroků) je Janova studánka. V blízké dostupnosti se také nachází bobová dráha a běžkařské tratě.
Vybavení a služby
V chatě je celkem 8 dvou a třílůžkových pokojů. Vždy ke dvěma pokojům je koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou a WC. V přízemí je společenská místnost s krbem a posezením u TV. Vedle společenské místnosti je jídelna s vybavenou kuchyní s varnou deskou a el. troubou. V kuchyni je také myčka na nádobí, mikrovlnka a rychlovarná konvice, dvě velké lednice, kávovar a potřebné nádobí. Naproti společenské místnosti je šatna se sušákem na obuv. Hned vedle vchodu do chaty je lyžárna. Před chatou je k dispozici terasa s ohništěm a venkovním posezením.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Harrachově a blízkém okolí jsou v zimě upravovány běžecké stopy a několik sjezdových tratí, v létě je mnoho možností pěší turistiky, cykloturistiky – sedačková lanovka přepravuje i kola. Ve volné chvíli můžete navštívit sklářské nebo hornické muzeum, pivovar nebo pivní lázně. Nedaleko od chaty je také bobová dráha a lanové centrum. Doprava: skibus, turistický vláček, autobusová a vlaková doprava. Tipy na výlety: • Pěší túry a procházky: k prameni Labe - cca 13km, na Voseckou boudu - cca 8km, Krakonošova snídaně - cca 5,5km, Ručičky - cca 5km, horská chata Dvoračky - cca 8,5km, Mumlavský vodopád - 3km • Zábava a zajímavosti dostupné autem: Liberec – Aquapark Babylon, botanická a zoologická zahrada, Vrchlabí – muzeum, Bozkov – krápníkové dolomitové jeskyně, Dvůr Králové – ZOO se Safari, v blízkosti zámek „Kuks“, Turnov – zámek „Hrubý Rohozec“ a „Sychrov“, Železný Brod – zřícenina „Frýdštějn“ • Výlet do sousedního Polska: město Szklarska Poreba (vodopády) a města Jelenia Gora.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz