Chata Labaika Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Labaika leží v klidném, příjemném prostředí, nad Anenským údolím, obklopena zelení a lesním porostem. Od centra Harrachova, lyžařských vleků a lanovky je vzdálena cca 350m. Nedaleko od chaty (cca 300 kroků) je Janova studánka. V blízké dostupnosti se také nachází bobová dráha a běžkařské tratě.
Vybavení a služby
V chatě je celkem 8 dvou a třílůžkových pokojů. Vždy ke dvěma pokojům je koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou a WC. V přízemí je společenská místnost s krbem a posezením u TV. Vedle společenské místnosti je jídelna s vybavenou kuchyní s varnou deskou a el. troubou. V kuchyni je také myčka na nádobí, mikrovlnka a rychlovarná konvice, dvě velké lednice a potřebné nádobí. Naproti společenské místnosti je šatna se sušákem na obuv. Hned vedle vchodu do chaty je lyžárna. Před chatou je k dispozici terasa s ohništěm a venkovním posezením.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Harrachově a blízkém okolí jsou v zimě upravovány běžecké stopy a několik sjezdových tratí, v létě je mnoho možností pěší turistiky, cykloturistiky – sedačková lanovka přepravuje i kola. Doprava: skibus, turistický vláček, autobusová a vlaková doprava. Tipy na výlety: • Pěší túry a procházky: k prameni Labe - cca 13km, na Voseckou boudu - cca 8km, Krakonošova snídaně - cca 5,5km, Ručičky - cca 5km, horská chata Dvoračky - cca 8,5km, Mumlavský vodopád - 3km • Zábava a zajímavosti dostupné autem: Liberec – Aquapark Babylon, botanická a zoologická zahrada, Vrchlabí – muzeum, Bozkov – krápníkové dolomitové jeskyně, Dvůr Králové – ZOO se Safari, v blízkosti zámek „Kuks“, Turnov – zámek „Hrubý Rohozec“ a „Sychrov“, Železný Brod – zřícenina „Frýdštějn“ • Výlet do sousedního Polska: město Szklarska Poreba (vodopády) a města Jelenia Gora.
TOPlist