Chata Koza

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bublava
Adresa: 
Bublava 93, 358 01 Bublava
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-723 457 936
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chatakoza.wixsite.com/mysite
www.ceskehory.cz/chatakoza
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bublava počasí Bublava


Poloha a dosažitelnost

Obec Bublava se nachází v oblasti Krušné hory - západ, 6km od Kraslic, 2km od německých hranic. Chata Koza leží přímo v centru obce, obchod, restaurace, úřad, autobusová zastávka je tedy v přímé blízkosti ubytování. Parkování zdarma u objektu.

Vybavení a služby

Nabízíme ubytování pro 1-8 osob. • Přízemí: 2x kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, sporák, varná konvice), 2x obývací pokoj (TV), 1x sociální zařízení (toaleta, sprchový kout, umyvadlo) • Patro: 2x ložnice • Vytápění: ústřední elektrické topení, krbová kamna

Rekreace a služby v okolí

Restaurace (50m), obchod (30m), Skiareál Bublava (500m), běžecká trať (500m)

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chata Koza
Informace poskytnul: Chata Koza
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz