Chata Jetřichovice pro 4-8 osob
České hory » Lužické hory » Ubytování » Jetřichovice » Chata Jetřichovice pro 4-8 osob

Chata Jetřichovice pro 4-8 osob

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jetřichovice
Adresa: 
Jetřichovice č.28
Telefon: 
+420-607 545 684
Web adresa:
ubytovani-jetrichovice.eu/
www.ceskehory.cz/kolarikova

Poloha a dosažitelnost
Rekreační obec Jetřichovice (20km od okresního města Děčín) je situována v romantických Jetřichovických stěnách, které oplývají mnoha rozmanitými vyhlídkovými skalními útvary. Obec Jetřichovice je vzdálena 10km od hraničního přechodu Hřensko, což je malá obec na hranicích ČR a SRN, je nazývána vstupní bránou do Čech.
Vybavení a služby
Rekreační domek pro 5-8 osob. Kuchyně, sprcha, WC, místnost s krbem, obývací pokoj, 3x ložnice. Velká zahrada s možností posezení u zahradního grilu nebo u ohniště. Vybavení: zahradní nábytek, zahradní gril, lednice, veškeré vybavení kuchyně, ložní povlečení. Možnosti zábavy a rekreace: turistika, cyklistika, houbaření, přírodní koupaliště 300m, bazén 200m, termální plavecký bazén 20km ve městě Děčín.
Rekreace a služby v okolí
Obec Jetřichovice leží v krásné romantické krajině nazývané Českosaské Švýcarsko. Dnes je toto území chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce v okrese Děčín. Málokterý okres u nás soustřeďuje na tak malé ploše takové množství mimořádných přírodních krás, doplněných významnými kulturně historickými památkami. Oblast Českého Švýcarska je nejatraktivnější oblastí, ... více >>
Provozovatel: Kolaříková
Informace poskytnul: Kolaříková Jana
TOPlist