Chata Jetřichovice pro 4-8 osob - Poloha, Služby, Okolí

Chata Jetřichovice pro 4-8 osob

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační obec Jetřichovice (20km od okresního města Děčín) je situována v romantických Jetřichovických stěnách, které oplývají mnoha rozmanitými vyhlídkovými skalními útvary. Obec Jetřichovice je vzdálena 10km od hraničního přechodu Hřensko, což je malá obec na hranicích ČR a SRN, je nazývána vstupní bránou do Čech.
Vybavení a služby
Rekreační domek pro 5-8 osob. Kuchyně, sprcha, WC, místnost s krbem, obývací pokoj, 3x ložnice. Velká zahrada s možností posezení u zahradního grilu nebo u ohniště. Vybavení: zahradní nábytek, zahradní gril, lednice, veškeré vybavení kuchyně, ložní povlečení. Možnosti zábavy a rekreace: turistika, cyklistika, houbaření, přírodní koupaliště 300m, bazén 200m, termální plavecký bazén 20km ve městě Děčín.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Obec Jetřichovice leží v krásné romantické krajině nazývané Českosaské Švýcarsko. Dnes je toto území chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce v okrese Děčín. Málokterý okres u nás soustřeďuje na tak malé ploše takové množství mimořádných přírodních krás, doplněných významnými kulturně historickými památkami. Oblast Českého Švýcarska je nejatraktivnější oblastí, kterou každoročně navštěvují tisíce turistů. Jejich cesty směřují především na Pravčickou bránu a do romantických soutěsek řeky Kamenice. Velký zájem je o skalní labyrint v okolí Jetřichovic. Krajinný ráz neurčuje absolutní výška skalních masivů, ale především jejich členitost a pestrost, hluboká údolí a strže, zvláštní pískovcové věže, rozlehlé stěny i drobnější skalní útvary, skrývající v sobě řadu podabenství, která může odhalit jen fantazie a hluboká láska k tomuto kousku přírody. Střed obce cca 200m, zde větší množství restaurací, obchod.
TOPlist