PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Holany

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Holany, Hostíkovice
Adresa: 
Hostíkovice č.ev. 8, Holany
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 045 647
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-holany-machuv-kraj.cz www.ceskehory.cz/chata-holany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 265 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Česká Lípa

Není možný

Chata se nachází v lese v chatové oblasti v Holanech - Hostíkovicích v rekreační oblasti holanských rybníků v Máchově kraji. Chata o kapacitě 10 lůžek (z toho 2 přistýlky pro děti do 10 let) ve třech samostatných pokojích se nachází v těsné blízkosti jednoho z rybníků.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na klidném místě v chatové oblasti Hostíkovice - Holany, mezi Milčanským rybníkem a rybníkem Malá Nohavice, Máchovo jezero 16km - Doksy, Staré Splavy, Česká Lípa 10km, hrad Bezděz, Kokořín, Houska, zříceniny hradů - Jestřebí, Ralsko, vodní hrad Lipý, CHKO Kokořínsko, naučná stezka Peklo.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata v Holanech nabízí ubytování pro 10 osob (z toho 2 přistýlky pro děti do 10 let) ve třech samostatných pokojích. Dispozice: předsíň, kuchyň s jídelním stolem, obývací pokoj, prostorná terasa, 3 samostatné pokoje, koupelna, WC. 1.patro - složení pokojů: 2x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem , 1x čtyřlůžkový pokoj s manželskou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí se nachází mnoho turistických a cyklistických tras, možnost houbaření, rybaření. Koupání - Máchovo jezero, Nedamov, Úštěk, okolní rybníky, aquapark Česká Lípa. Obchod, restaurace v Holanech - 2km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dana Kadlecová
Informace poskytnul: Dana Kadlecová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz