TOPlist

Chata Čáslava-stav

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nové Město na Moravě
Adresa: 
Nové Město na Moravě, Zahradníkův kout 45
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 104 075
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata.caslava-stav.cz
www.ceskehory.cz/caslava-stav
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Město na Moravě počasí Nové Město na Moravě

Objekt se nachází cca 700m n.m. v klidné přírodní oblasti na palouku, v blízkosti lesa, asi 1,5km od Nového Města na Moravě a 1km od přírodního koupaliště, v okolí se nachází množství cyklo a běžkařských tras a jiných turistických zajímavostí např. areál známého Ski hotelu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Cca 2km od Nového Města, v oblasti Zahradníkův kout, nedaleko přírodního koupaliště, 2,5km od vlakového nádraží v Novém Městě. Asi 1,5km od moderní areálu "Vysočina aréna" -MS v biatlonu 2013. Možnost příjezdu vozidlem přímo k objektu, parkoviště u chaty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je vhodná především pro větší skupiny či sportovní oddíly do 24 osob. 6 čtyřlůžkových vkusně vybavených pokojů, společenská místnost s televizí, krbovna, kuchyně vybavena mikrovlnou troubou, dále moderními sporáky a lednicemi pro každý pokoj, jídelna, veranda, kolárna - lyžárna, tenisové a nohejbalové kurty s umělým povrchem, beachvolejbalový kurt, táboříště,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přírodní koupaliště (možnost rybolovu), možnost návštěvy nedalekého areálu Vysočina - 2,0km pěšky 4,5km autem, houbaření, grilování, cyklotrasy, velmi kvalitní běžkařské trasy (důkazem je pořádání MS v biatlonu 2013 a světového poháru v lyžování), sjezdové lyžování (Harusák, Karasín), pěší turistika, turistické zajímavosti v okolí- přírodní oblasti a památky, lidová... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Čáslava-stav s.r.o
Informace poskytnul: Pavel Čáslava
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz