PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Čáslava-stav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Cca 2km od Nového Města, v oblasti Zahradníkův kout, nedaleko přírodního koupaliště, 2,5km od vlakového nádraží v Novém Městě. Asi 1,5km od moderní areálu "Vysočina aréna" -MS v biatlonu 2013. Možnost příjezdu vozidlem přímo k objektu, parkoviště u chaty.
Vybavení a služby
Chata je vhodná především pro větší skupiny či sportovní oddíly do 24 osob. 6 čtyřlůžkových vkusně vybavených pokojů, společenská místnost s televizí, krbovna, kuchyně vybavena mikrovlnou troubou, dále moderními sporáky a lednicemi pro každý pokoj, jídelna, veranda, kolárna - lyžárna, tenisové a nohejbalové kurty s umělým povrchem, beachvolejbalový kurt, táboříště, grill, parkoviště a samozřejmě oddělené sociální zařízení + sprchy.
Rekreace a služby v okolí
Přírodní koupaliště (možnost rybolovu), možnost návštěvy nedalekého areálu Vysočina - 2,0km pěšky 4,5km autem, houbaření, grilování, cyklotrasy, velmi kvalitní běžkařské trasy (důkazem je pořádání MS v biatlonu 2013 a světového poháru v lyžování), sjezdové lyžování (Harusák, Karasín), pěší turistika, turistické zajímavosti v okolí- přírodní oblasti a památky, lidová architektura, kulturní památky, koňské i naučné stezky, wellness, minigolf, bowling.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz