Poloha a dosažitelnost

Cca 2km od Nového Města, v oblasti Zahradníkův kout, nedaleko přírodního koupaliště, 2,5km od vlakového nádraží v Novém Městě. Asi 1,5km od moderní areálu "Vysočina aréna" -MS v biatlonu 2013. Možnost příjezdu vozidlem přímo k objektu, parkoviště u chaty.

  Vybavení a služby

Chata je vhodná především pro větší skupiny či sportovní oddíly do 24 osob. 6 čtyřlůžkových vkusně vybavených pokojů, společenská místnost s televizí, krbovna, kuchyně vybavena mikrovlnou troubou, dále moderními sporáky a lednicemi pro každý pokoj, jídelna, veranda, kolárna - lyžárna, tenisové a nohejbalové kurty s umělým povrchem, beachvolejbalový kurt, táboříště, grill, parkoviště a samozřejmě oddělené sociální zařízení + sprchy.

  Rekreace a služby v okolí

Přírodní koupaliště (možnost rybolovu), možnost návštěvy nedalekého areálu Vysočina - 2,0km pěšky 4,5km autem, houbaření, grilování, cyklotrasy, velmi kvalitní běžkařské trasy (důkazem je pořádání MS v biatlonu 2013 a světového poháru v lyžování), sjezdové lyžování (Harusák, Karasín), pěší turistika, turistické zajímavosti v okolí- přírodní oblasti a památky, lidová architektura, kulturní památky, koňské i naučné stezky, wellness, minigolf, bowling.

Zpět


TOPlist
  Chata Čáslava-stav Nové Město na Moravě
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Čáslava-stav
Ceník ubytování a stravování