Chata Borůvka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mariánská
Adresa: 
ul.Školská 74, Mariánská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 725 781 332, +420 737 335 574
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-boruvka

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

počasí Mariánská počasí Mariánská

Klínovec hlásí 100 - 150 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký


Poloha a dosažitelnost
Chata Borůvka leží v klidném prostředí obce Mariánská v lokalitě s rybníkem obklopené přírodou. 4km od lázeňského města Jáchymov, cca 8km od Božího Daru a Klínovce 10km, do Karlových Varů cca 25km. Cesty k nám vedou pěšky, na kole, tak i autem či autobusem.
Vybavení a služby
Horský apartmán ve dřevě, 4. a 5. lůžkové pokoje moderně vybavené s TV a připojením WIFI. Apartmán vybavení: plně vybavená kuchyňka s nádobím, lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice. Ubytování je v jednom pětilůžkovém pokoji, vlastním sociálním zařízením a televizí. Pokoj č. 2 vybavení: lednička, mikrovlnná trouba s varným programem, nádobí, varná konvice ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Milovníkům aktivní dovolené v přilehlé blízkosti chaty můžeme nabídnout tenisové kurty, lezeckou stěnu, či cyklotrasy po okolí. Též možnost navštívit Plešivec - lanové centrum, Eduard - střelba na terč vzduchovkou či lanovka přes jezírka. V zimním období běžecké trasy a lyžařské vleky pro náročnější v okolí (Nové Město, Boží Dar, Plešivec a Klínovec). Možnost ... více >>
Provozovatel: Petr Sedláček, Woody pro s.r.o
Informace poskytnul: Petr Sedláček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz