Chata Borůvka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Borůvka leží v klidném prostředí obce Mariánská v lokalitě s rybníkem obklopené přírodou. 4km od lázeňského města Jáchymov, cca 8km od Božího Daru a Klínovce 10km, do Karlových Varů cca 25km. Cesty k nám vedou pěšky, na kole, tak i autem či autobusem.
Vybavení a služby
Horský apartmán ve dřevě, 4. a 5. lůžkové pokoje moderně vybavené s TV a připojením WIFI. Apartmán vybavení: plně vybavená kuchyňka s nádobím, lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice. Ubytování je v jednom pětilůžkovém pokoji, vlastním sociálním zařízením a televizí. Pokoj č. 2 vybavení: lednička, mikrovlnná trouba s varným programem, nádobí, varná konvice a toustovač. Ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji, vlastním sociálním zařízením a televizí. Příjemné posezení v prosklené verandě, venkovní grilování a parkování u objektu. Možnost zajištění stravování mimo chatu, vnitřní a venkovní terasa s grilem, možnost koupání. Půjčovna jízdních kol, lyží, snowboardů a lyžařský vlek Nicole v místě pro ubytované ZDARMA!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníkům aktivní dovolené v přilehlé blízkosti chaty můžeme nabídnout tenisové kurty, lezeckou stěnu, či cyklotrasy po okolí. Též možnost navštívit Plešivec - lanové centrum, Eduard - střelba na terč vzduchovkou či lanovka přes jezírka. V zimním období běžecké trasy a lyžařské vleky pro náročnější v okolí (Nové Město, Boží Dar, Plešivec a Klínovec). Možnost relaxace nabízí kulturní střediska v lázeňských sanatoriích Jáchymov a Karlovy Vary. A typy na výlety po okolí hrad Loket, hrad Hněvín - Most, štoly a muzeum Jáchymov a Měděnec, pro děti Ježíškova cesta na Božím Daru, rašeliniště, či krušnohorská cesta na Plešivec... Popřípadě výlet do Německa - aquapark v Marienbergu či Geyeru. A mnoho dalšího.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz