Chata Borůvka - Poloha, Služby, Okolí

Chata Borůvka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Borůvka leží v klidném prostředí obce Mariánská v lokalitě s rybníkem obklopené přírodou. 4km od lázeňského města Jáchymov, cca 8km od Božího Daru a Klínovce 10km, do Karlových Varů cca 25km. Cesty k nám vedou pěšky, na kole, tak i autem či autobusem.
Vybavení a služby
Horský apartmán ve dřevě, 4. a 5. lůžkové pokoje moderně vybavené s TV a připojením WIFI. Apartmán vybavení: plně vybavená kuchyňka s nádobím, lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice. Ubytování je v jednom pětilůžkovém pokoji, vlastním sociálním zařízením a televizí. Pokoj č. 2 vybavení: lednička, mikrovlnná trouba s varným programem, nádobí, varná konvice a toustovač. Ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji, vlastním sociálním zařízením a televizí. Příjemné posezení v prosklené verandě, venkovní grilování a parkování u objektu. Možnost zajištění stravování mimo chatu, vnitřní a venkovní terasa s grilem, možnost koupání. Půjčovna jízdních kol, lyží, snowboardů a lyžařský vlek Nicole v místě pro ubytované ZDARMA!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníkům aktivní dovolené v přilehlé blízkosti chaty můžeme nabídnout tenisové kurty, lezeckou stěnu, či cyklotrasy po okolí. Též možnost navštívit Plešivec - lanové centrum, Eduard - střelba na terč vzduchovkou či lanovka přes jezírka. V zimním období běžecké trasy a lyžařské vleky pro náročnější v okolí (Nové Město, Boží Dar, Plešivec a Klínovec). Možnost relaxace nabízí kulturní střediska v lázeňských sanatoriích Jáchymov a Karlovy Vary. A typy na výlety po okolí hrad Loket, hrad Hněvín - Most, štoly a muzeum Jáchymov a Měděnec, pro děti Ježíškova cesta na Božím Daru, rašeliniště, či krušnohorská cesta na Plešivec... Popřípadě výlet do Německa - aquapark v Marienbergu či Geyeru. A mnoho dalšího.
TOPlist