PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Barbucha

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Horní Rokytnice 239, Rokytnice nad Jizerou 512 45
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatabarbucha
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Chata Barbucha se nachází v klidné části rekreačního střediska Západních Krkononoš v Rokytnici nad Jizerou v blízkosti zimního areálu Horní Domky. Chata je vhodná pro rodiny s dětmi a velké skupiny přátel. Rokytnice nabízí mnoho sportovních a adrenalinových atrakcí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa je umístěna v Horní Rokytnici nad Jizerou, k chalupě je možno přijet a parkovat u ní automobilem.Vzdálenost od Prahy 130km, od Liberce 54km. Do Rokytnice jezdí autobusy pravidelných linek. Od chalupy jsou v docházkové vzdálenosti vleky U Modré Hvězdy a Ski busem zdarma během 10 minut celý areál sjezdovek na Lysé Hoře.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí chaty se nachází plně vybavená kuchyň s velkým jídelním stolem, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem, koupelna s rohovou vanou a WC. Dále se tu nacházejí dva dvoulůžkové pokoje. V prvním patře se nacházejí tři pokoje pro 3-4 osoby. Dále společenská místnost, vybavená kuchyňka a dvě koupelny se sprchovým koutem a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rokytnice nad Jizerou je překrásné horské městečko, které nabízí mnoho možností jak využít volný čas: v blízkosti lyžařské vleky s možností denního a nočního lyžování, sportovní hala, kuželna, bowling, sauna, snowtubing, vyjížďky na saních s koňmi, půjčovna lyží, tenisové kurty, summertubing, terénní horské káry, bikepark, motokáry, půjčovna horských kol, elektrokol,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Metelková
Informace poskytnul: Petra Metelková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz